کد خبر : 74تاریخ ثبت : 1396/7/3 07:57:01
به مناسبت فرار رسیدن ماه مهر فصل بازگشایی مدارس

زنگ مهر و مقاومت در مدرسه حضرت معصومه (ع) چغادك نواخته شد/عکس

چغادک نما : حجت الاسلام خدری بر احترام به پدر، مادر و آموزگار تاکید کرد و گفت: این احترام می تواند در موفقیت شما بسیار موثر باشد؛ با سختی و مشقاتی که معلمان دارند قطعاً هر اندازه که بیشتر به آنها احترام گذاشته شود پیشرفت شما بیشتر تضمین می شود.

به گزارش چغادک نما ،با حضور امام جمعه شهر حجت الاسلام خدری و دیگر مسئولان زنگ مهر و مقاومت در مدرسه حضرت معصومه چغادک نواخته شد.

در این مراسم  ،حجت الاسلام خدری ضمن نواختن زنگ مهر و مقاومت بیان نمود دوران تحصیل دوران خاص و فرصت مغتنمی برای هر فرد است که باید قدر آن را دانست.

امام جمعه چغادک دانش آموزان را آینده سازان مملکت دانست و ابراز داشت: شما آینده سازان این شهر و کشور هستید.

حجت الاسلام خدری بر احترام به پدر، مادر و آموزگار تاکید کرد و گفت: این احترام می تواند در موفقیت شما بسیار موثر باشد؛ با سختی و مشقاتی که معلمان دارند قطعاً هر اندازه که بیشتر به آنها احترام گذاشته شود پیشرفت شما بیشتر تضمین می شود.

امام جمعه شهر دانش آموزان را به داشتن صبر در زندگی توصیه کرد و اظهار داشت: باید با تمرین صبر روحیه خود را برای مقابله با مشکلات تقویت کرد.

وی با تسلیت ایام محرم الحرام، حضرت زینب(س) را بهترین الگو صبر برای همه؛ از جمله دانش آموزان عنوان کرد و گفت: در دنیای امروز معضلات و بحران های زیادی در جوامع وجود دارد که برای بسیاری از آنها راهی برای بیرون آمدن وجود ندارد اما ما راه داریم و آن راه اهل بیت(ع) است.

قائم قنبر سرپرست شهرداری چغادک در حاشیه همین مراسم سال تحصیلی97- ۹۶ را برای دانش آموزان ، این سرمایه های ایران اسلامی، سالی پر بار و سرشار از موفقیت و بهروزی آرزو کرد و به فرا رسیدن ماه مهر و مودت و آغاز هفته دفاع‌مقدس را که با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مقارن شده است اشاره کرد وی از اینده سازان میهن اسلامی خواست که در فلسفه قیام عاشورا بیشتر تفکر کنند و حکایت افتخار آفرینی رزمندگان دوران دفاع مقدس را به عنوان برترین دانش آموختگان مکتب عاشورا بخوانند تا از سطر سطرآن درس رشادت و آزادگی فراگیرند.

وی اضافه کرد شهرداری چغادک تا جایی که توان داشته باشد در مشارکت کارهای فرهنگی این مدرسه و سایر مدارس سطح شهر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. او از هرس درختان مزاحم و توسعه فضای سبز مدارس خبر داد و افزود: شایسته است تا دانش آموزان نیز در حفظ و نگهداشت خانه دوم خود با مربیان مدارس مشارکت همه جانبه‌ای داشته باشند.

Thumbnail

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه