کد خبر : 38تاریخ ثبت : 1396/6/31 18:14:14
رئیس شورای اسلامی شهرچغادک مطرح کرد :

برخی از سایت ها وکانال ها مطالب پیرامون انتخاب شهردار چغادک را خلاف واقع و یا مغرضانه منتشر می نمایند

عدم تحقق خواسته برخی از اعضای شورا در حمایت انتخاب کاندید خاص موجب شده که مطالب محرمانه مطرح شده در جلسه شورا در آن واحد وبصورت آنلاین وخلاف واقعیت در فضای مجازی ارسال گردد/ به چه دلیل گرینه مورد تائید خودشان را به سه عضو دیگر ارتباط می دهند/متاسفانه سوابق و کارنامه کاری برخی از گزینه ها بصورت سلیقه ای در سایت ها وفضای مجازی پررنگ ویا کمرنگ انعکاس داده شده است/ما به حرمت و احترام مردم شهر در این برهه حساس انتخاب شهردار سکوت اختیار کرده ایم

به گزارش چغادک نما ، ابراهیم کارگر رئیس شورای اسلامی شهر با بیان تسلیت ماه محرم الحرام وشهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس نکات وحواشی به وجود آمده در روزهای اخیر پیرامون انتخاب شهردار چغادک را مطرح کرد.

کارگر افزود در ماه های اخیر وبه ویژه روزهای آتی بعضی سایت ها وکانال های خبری با عنوان های غیر واقعی سعی به وجود آوردن تنش واختلال در شورای اسلامی شهر چغادک شده اند که برخود لازم می دانم  بصورت شفاف وبی پرده با مردم شهرم در میان بگذارم.

رئیس شورای اسلامی شهر چغادک با اشاره به انتشار مطالب غیر واقع در خصوص انتخاب شهردار گفت : در روزهای اخیر در فضای مجازی مطالبی منتشر ودرج گردیده است که خلاف واقع و در برخی مواقع مغرضانه وفرافکنی در اثر عدم اطلاع کافی از قوانین ومقررات شهرداری وشورا می باشد که صرفا قصد تخریب 3 تن از نما یندگان مردم بوده است .

وی ادامه داد: طی چند روز اخیر تهمت هایی به اینجانب و آقایان غلامرضا علیزاده وعلی زارع با (برچسپ معامله پشت پرده ودریافت رشوه ) که می توان به نمونه بارز آن انتشار مطالب کذب در سایت سپاس اشاره نمود.

کارگر اظهار داشت : ما به حرمت و احترام مردم شهر در این برهه حساس انتخاب شهردار سکوت اختیار کرده ایم تا بتوانیم در فضای کاملا آرام وبدور از تنش ، شهرداری پاک ،مردمی ،کارآمد ومدیر که در خورشان مردم چغادک باشد انتخاب کنیم .

ابراهیم کارگر با بیان درز اخبار محرمانه از جلسات غیر علنی شورا گفت : عدم تحقق خواسته برخی از اعضای شورا در حمایت انتخاب کاندید خاص موجب شده که مطالب محرمانه مطرح شده در جلسه شورا در آن واحد وبصورت آنلاین وخلاف واقعیت در فضای مجازی ارسال گردد که برای مثال : چرا سایت چغادک نیوز بدون اطلاع کافی وعدم اثبات صحت توافقات پشت پرده سه عضو شورا را با آقایان ( علی زارع و صدرالله حیدری ) مطرح می کند واین در حالیست که تنها یک نفر را می توان بعنوان شهردار انتخاب نمود چگونه نام دو نفر را بعنوان شهردار معرفی می کنندواطلاع رسانی صحیح صورت نمی پذیرد،در واقع جناب مهندس حیدری گزینه انتخابی آقایان حسینی وبختیاری بوده است .

رئیس شورای اسلامی شهر چغادک  مطرح کرد : همشهریان عزیزم آیا این موضوع سوال برانگیز نیست و موجب تشویش اذهان عمومی نمی گردد ،وبه چه دلیل گرینه مورد تائیدخودشان را ( مهدی بختیاری و علی حسینی ) را به سه عضو دیگر ارتباط می دهند .

وی داد : لازم ذکر است گزینه های همچون مهندس صفایی ومهندس شیخیانی و مهندس ماندگار که از شهرداران بنام و کار آمد استان واز مطرح ترین گزینه های شهرداری شهر چغادک بودند وبا کارشکنی ولجبازی وایجاد خلل وهمچنین تماس های تلفنی برخی از افراد خاص موجب شد تا این گزینه ها در نقاط دیگر استان بعنوان شهردار انتخاب شوند.

کارگر با عنوان گزینه های مطرح شده ی شهرداری چغادک در این مدت اخیر گفت :در این چند ماه اخیر گزینه هایی توسط اعضای محترم شورا معرفی ومطرح گردید ، که آقایان صدرالله حیدری وکیارش ایراندوست وغلامرضا خزری از طرف آقایان علی حسینی ومهدی بختیاری معرفی شدند و همچنین آقایان غلامرضا قایدی ، علی زارعی و یونس شاکری از طرف سه عضو دیگر بعنوان گزینه های شهرداری چغادک معرفی گردیدند .که در ضمن علی زارعی گزینه مشترک علی حسینی هم بوده است .

رئیس شورای اسلامی شهرچغادک ادامه داد: متاسفانه سوابق و کارنامه کاری برخی از گزینه ها بصورت سلیقه ای در سایت ها وفضای مجازی پررنگ ویا کمرنگ انعکاس داده شده است که جای بسی تامل دارد.

ابراهیم کارگر در پایان اظهار داشت : ان شاالله بتوانیم با نیت خالصانه و فارغ از مسائل حاشیه ای و لج ولجبازی وسهم خواهی وسوگند وعهد پیمانی که با خداوند ومردم بسته ایم پایبند باشیم و شهرداری مردمی از گزینه های فوق برای اداره شهرمان انتخاب نمائیم .

کارگر با درخواست ازشهروندان ،معتمدین، فعالین اجتماعی ،صاحب نظران و اصحاب رسانه و همچنین دیگر اقشار و آحاد مردم شهرچغادک ابراز داشت : خواهشمندم در انعکاس وانتشار مطالب دقت بیشتر نموده واز انتشار مطالب کذب وبی پایه واساس پرهیز نمایند .

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
محسن | 31 شهريور 1396 | ارسال پاسخ
0
0
احسنت .انشالله دست از لجبازی برداشته شود و انسانی باسوادو پاک به عنوان شهردار انتخاب شود
محمدی | 31 شهريور 1396 | ارسال پاسخ
0
0
من به عنوان یه همشهری اقای یونس شاکری هم تخصص.پاکی و تجربه را دارا میباشد بهترین گزینه برای شهرداری چغادک میدانم انشالله بهترین گزینه برای شهر انتخاب شود