آغاز طرح اهدای بسته های ارزاق به خانواده های بی بضاعت در شهرستان بوشهر
در سایه‌ عنایت پروردگار و به همت گروه جهادی شهید برونسی "طرح ارزاق ماه مبارک رمضان" برای هفتمین سال متوالی در شهرستان بوشهر آغاز گردید.
كدخبر: id-910
تاريخ: 2018-05-26 09:42:19

به گزارش چغادک نما ،در سایه‌ عنایت پروردگار و به همت گروه جهادی شهید برونسی "طرح ارزاق ماه مبارک رمضان" برای هفتمین سال متوالی در شهرستان بوشهر آغاز گردید.

حیدر قایدی مدیر گروه جهادی شهید برونسی با اعلام این طرح افزود :این طرح که با مشارکت خیرین صورت می گیرد ، مواد غذایی ضروری برای مصرف یک ماه هر خانواده که در مجموع شامل بسته غذایی با ارزش هر یک 2،000،000 ریال بود؛ تهیه و به خانواده های شناسایی شده نیازمند اهدا می گردد.

قایدی اظهار داشت اطلاع رسانی جهت مشارکت حداکثری خیرین از یک هفته قبل از ماه مبارک رمضان در شهرستان بوشهر آغاز و با جمع آوری مبالغ اهدایی خیرین بزرگوار اقلام مورد نیاز خریداری  و پس از بسته بندی اقلام توسط اعضا گروه ؛ بسته‌ها برای استفاده خانواده‌های بی‌بضاعت ارسال خواهد شد.

وی افزود: خیرین عزیز می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت گروه 6037997191140665 بنام محمد امین محمودی شعار واریز یا بصورت مستقیم بسته ها وکمک های خود را پس از دریافت آدرس نیازمندان شناسایی شده بصورت شخصی تحویل خانواده های بی بضاعت نمایند.

*اطلاعات تکمیلی در پوستر اطلاع رسانی

گروه جهادی شهید برونسی