پنجمین دوره مراسم جزء خوانی قرآن کریم در چغادک به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می گردد
چغادک نما : هر چیزى را بهارى است و بهار قرآن ماه رمضان است، در شهرچغادک همزمان با ماه ضیافت الهی مراسم پنجمین دوره ترتیل خوانی قرآن کریم هر روز ساعت 18 برگزار می شود.
كدخبر: id-881
تاريخ: 2018-05-10 22:43:25

به گزارش چغادک نما ،مراسم پنجمین دوره ترتیل خوانی و جزءخوانی قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهر چغادک همه روزه از از ساعت 18 با حضور قاریان برجسته برگزار می گردد.
 
آیین جزء خوانی قرآن کریم همه ساله با شروع ماه مبارک رمضان در شهرچغادک با حضور گسترده مردم مومن و با ایمان به ویژه جوانان و نوجوانان و مسئولان با هدف ترویج فرهنگ قرآنی، انس و توجه مردم به آیات روح بخش قرآن کریم و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی به همت پایگاه مقاومت بسیج تاسوعا وبا همکاری دیگر نهادهای فرهنگی در مصلی جمعه و با اهدای 150 هدیه نفیس در طول ماه برگزار می شود.
 

براساس برنامه ریزی صورت گرفته در این مراسم پیش از جزء خوانی قرآن کریم بصورت روزانه به مدت 15 الی 20 دقیقه نشست های بصیرتی با محوریت نهج البلاغه با حضور سخنرانان واساتید مجرب و در پایان جزء خوانی نکات تجویدی و روانخوانی قرآن کریم به صورت آموزشی ومسابقات قرانی نیز برگزار می گردد.
 
 
شایان ذکر است در این مراسم که با استقبال پرشور مردم ولایتمدار در سال های قبل صورت گرفته 12 نهاد از قبیل شهرداری وشورای اسلامی ،حوزه مقاومت بسیج رمضان ومطهره ،کمیته امداد امام خمینی (ره) ومرکز نیکوکاری حضرت فاطمه (س) ستاد نماز جمعه ،گردان امام حسین (ع) و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر ،هیات و مسجد الزهرا (س) کانون فرهنگی هنری موعود عج و پایگاه مقاومت بسیج تاسوعا همکاری وهماهنگی دارند که می تواند الگویی خوب جهت برگزاری مراسمات فرهنگی باشد .