آمریکایی‌ها حیثیت سیاسی و نظامی خود را از دست رفته می‌بینند
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: آمریکایی‌ها حیثیت سیاسی و نظامی خود را از دست رفته می‌بینند و دست به حمله به سوریه زدند.
كدخبر: id-829
تاريخ: 2018-04-17 15:46:31

به گزارش چغادک نما ، سردار علی رزمجو صبح دوشنبه در نشست معاونین سپاه در بوشهر اظهار داشت: سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف با توانمندی‌های بالای خود توانسته اقتدار و توانمندی خود را نشان دهد.

وی با اشاره به سوم شعبان سال روز میلاد سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار بیان کرد: سپاه از همان ابتدای تاسیس تاکنون با وجود تمام خدماتی که برای پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن انجام داد با مخالفینی روبرو بوده است.

سردار رزمجو افزود: دشمن نیز با ترفندهای گوناگون و در برهه‌های مختلف زمانی تمام تلاش خود را برای تضعیف توان و حیثیت سپاه به کار گرفته است اما عملکرد خوب سپاه تا به امروز توانسته است نقشه های دشمنان را در این زمینه نقش بر آب کند.

وی افزود: سپاه اقدامات موثری را تاکنون در عرصه های گوناگون فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، علمی و نظامی انجام داده است که از جمله مهم ترین و تاثیرگذارترین آن ها می توان به مبارزه پیگیر و مستمر با تروریسم اشاره کرد.

رزمجو با محکومیت حمله ددمنشانه آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه اظهار کرد: شلیک بیش از ۱۰۰ موشک به خاک سوریه نشان دهنده طبع اقتصادی و نه طبع سیاسی و نظامی ترامپ رئیس جمهور آمریکا است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ادامه داد: تجربه ثابت کرده است آمریکایی‌ها هرگاه حیثیت سیاسی و نظامی خود را از دست رفته می‌بیند دست به عکس العملی زده تا توجه مردم جهان را به خود جلب کنند.

وی تصریح کرد: این مثلث شوم و به اصطلاح قدرتمند با حملات خود با پشتیبانی آل سعود تلاش داشتند تا توان خود را در برابر محور مقاومت به نمایش بگذارند اما ما شاهد موفقیت های خوبی در سوریه بودیم که از جمله مهم ترین این موفقیت ها می توان به رهگیری و انهدام بخشی از موشک‌های شلیک شده و آزادسازی این کشور و بیداری مردم جهان اشاره کرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: این اقدامات ضربه های سنگینی به حیثیت سیاسی و نظامی آمریکا زده است.