توصیه‌های امام جمعه چغادک به مجموعه شهرداری و شورای شهر
همچنان که بارها عرض کرده‌ام، شهر چغادک در یک موقعیت استراتژیک قرار گرفته و به نوعی دروازه ورودی مرکز استان محسوب می شود، لذا مسؤلین محترم مرکز استان جداً باید به این مسأله توجه بیشتری داشته باشند و متناسب با آن سعی کنند کوتاهی هایی که در سالهای گذشته نسبت به چغادک شده است را جبران نمایند.
كدخبر: id-817
تاريخ: 2018-04-12 09:31:06

به گزارش چغادک نما ، در اولین روزهای سال 1397 شهردار واعضای شورای بهمراه جمعی از پرسنل شهرداری با امام جمعه چغادک حجت الاسلام والمسلمین خدری دیدار و فرا رسیدن سال جدید را به وی تبریک وتهنیت عرض نمودند.

حجت الاسلام خدری امام جمعه چغادک در این دیداربا بیان تلاش وهمت شهردار وشورای چغادک جهت رفع مشکلات شهروندان چغادک اظهار داشت :  باید مجموعه شهرداری جهت تسهیل امور مردم تلاش کند؛ هم برای حل معضلات مربوط به زمین های مالکینی که با مشکل مواجه است و هم امور مرتبط با ساخت و ساز باید به گونه‌ای عمل شود که تا حد امکان گره ها و مشکلات رفع شود و کار برای مردم آسان شود.

وی افزود : شهر چغادک نیاز به فضای سبز بیشتر و ایجاد پارک های مجهزتر در نقاط مختلف است و باید به گونه‌ای عمل شود که ضلع های مختلف شهر بهره مند از چنین امکاناتی برای خانواده‌ها و بازی کودکان باشد.

حجت الاسلام خدری با اشاره به کارها ی صورت گرفته توسط شهرداری وشورای اسلامی شهر چغادک گفت : کارهایی که در دوره جدید شهرداری تاکنون انجام شده؛ هم از حیث عمرانی و هم از حیث فرهنگی، خوب و قابل تقدیر است اما مردم نیاز به کارهای اساسی تر دارند و باید پروژهای بزرگ تر و مهمتری برای شهر شروع شود.

وی  افزود : مسؤلین مرکز استان جهت احداث مجتمع فرهنگی به ما قول داده‌اند اما هنوز متاسفانه زمین مورد نیاز برای احداث آن تأمین نشده است، همچنین ما برای احداث برخی ادارات نظیر کمیته امداد و غیره نیاز به زمین داریم که باید تلاش بیشتری از سوی مسؤلین جهت تأمین زمین های مورد نیاز صورت گیرد و سریعتر مشکل برطرف شود.

امام جمعه چغادک با در خواست از مسئولین جهت حمایت از نوجوانان وجوانان چغادکی که مقام های بسیار خوبی در سطح کشور واستان کسب کرده اند ابراز داشت : نوجوانان و جوانان چغادک بحمدالله قابلیت‌های خوبی در عرصه‌های مختلف ورزشی، علمی و فرهنگی دارند، بسیاری از عزیزان ما در رشته های مختلف ورزشی پیشرفت های خوبی به صورت استانی و حتی کشوری داشته و مدال آور بوده‌اند که این مسأله وظیفه ما سنگین تر می کند و ما موظف به تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز آنان از قبیل زمین های مختلف ورزشی و غیره هستیم.

دکتر خدری ادامه داد: به نظر من شهر چغادک در 25 سال گذشته تاکنون، نخبگان فراوانی را پرورش داده است که در شهرهای مختلف و به ویژه در مرکز استان نقش آفرین هستند و این عزیزان اگرچه امروز ساکن چغادک نیستند ولی از افتخارات این شهر محسوب می شوند که باید از نظریات و تجربیات و ظرفیت آنها جهت پیشرفت بیشتر شهر استفاده شود.

امام جمعه چغادک با بیان اینکه اختلاف نظر بین مسئولین یک امر عادی است ولی نباید به سیاه نمای برسد گفت : در مورد اختلاف نظر مسؤلین شهر در مسائل مختلف همچنان که بارها عرض کرده‌ام؛ اصل اختلاف نظر مانعی ندارد و نباید برخی فکر کنند که اختلاف نظر نباید باشد، چنین خواستی غیر منطقی است ولی این اختلافات باید به گونه‌ای مدیریت شود که کارها را با بن بست مواجه نکند. نباید با بهانه‌های مختلف بر طبل اختلافات کوبیده شود و نباید در این زمینه سیاه نمایی صورت گیرد.

حجت الاسلام خدری  با توصیه مسئولین شهر چغادک به همدلی و وحدت گفت : در مسائل مدیریتی نباید انتظار داشته باشیم که همیشه اقلیت کوتاه بیاید و چون رأی کافی ندارد نادیده گرفته شود، بلکه باید در مواردی که طرح‌های خوبی ارائه می‌شود، همه همراهی کنند ولو یک آن را ارائه داده باشد. نگاه گروهی و جناحی در مسائل مدیریتی آفت بزرگی است که هم اختلافات را پیچیده تر می کند و هم ما را از پیشرفت لازم باز می دارد.

وی افزود : همچنان که بارها عرض کرده‌ام، شهر چغادک در یک موقعیت استراتژیک قرار گرفته و به نوعی دروازه ورودی مرکز استان محسوب می شود، لذا مسؤلین محترم مرکز استان جداً باید به این مسأله توجه بیشتری داشته باشند و متناسب با آن سعی کنند کوتاهی هایی که در سالهای گذشته نسبت به چغادک شده است را جبران نمایند.