مسابقات فوتسال جام رمضان در چغادک برگزار می‌شود
رضا اوژن رئیس هیات فوتبال بخش مرکزی از برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در ایام ماه مبارک رمضان به همت هئیت ورزش های همگانی وکمیته فوتسال بخش مرکزی در شهر چغادک خبر داد.
كدخبر: id-798
تاريخ: 2018-04-08 18:19:46

به گزارش چغادک نما ، رضا اوژن رئیس هیات فوتبال بخش مرکزی از برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در ایام ماه مبارک رمضان  به همت هئیت ورزش های همگانی وکمیته فوتسال بخش مرکزی  در شهر چغادک خبر داد.
وی اظهار داشت: از امروز ثبت‌نام تیم‌های علاقه‌مند به حضور در مسابقات فوتسال جام رمضان، گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و قیام 15خرداد در محل سالن ورزشی شهدای فجرچغادک آغاز شده است  و مراسم قرعه کشی روز 20 اردیبهشت با حضور نماینده هر تیم و مسئولان هیئت فوتبال چغادک برگزار خواهد گردید.
اوژن با بیان این که ماشالله خدری ، مسئول برگزاری این مسابقات است؛ یادآورشد:  در پایان این مسابقات به دو تیم برتر، آقای گل مسابقات، فنی‌ترین و بااخلاق‌ترین بازیکن جوایز نفیسی اهدا می‌شود.
وی گفت: تعداد نفرات هر تیم 10 نفر و به همراه مربی و سرپرست می‌باشد و داشتن بیمه ورزشی نیز الزامی است وتیم های علاقمند جهت ثبت نام با ماشالله خدری ( 09174003545) ومیلاد جوکار(09170836090) تماس برقرار نمایند.
رئیس هیات فوتبال بخش مرکزی با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات خاطر نشان کرد: غنی سازی اوقات فراغت جوانان، ایجاد روحیه نشاط و شادمانی در جامعه ورزش از جمله اهداف این مسابقات است.
گفتنی است این مسابقات در رده سنی آزاد وبا حضور کلیه تیم های بخش مرکزی از ابتدای ماه مبارک رمضان با همکاری تربیت بدنی حوزه مقاومت بسیج رمضان در سالن شهدای فجر چغادک برگزار می شود.