امام جمعه چغادک : بعضی از افراد محدود برخلاف نظر رهبری درحال تلاش برای ایجاد یاس ونامیدی در چغادک هستند
حجت الاسلام خدری افزود : چرا عده اندکی تلاش می کنند برخلاف دیدگاه رهبری معظم، امیدواری را از مردم بگیرند و تلاش می کنند به گونه ای القا کنند که گویا بعضی از مسائل، قابل حل شدن نیست؟
كدخبر: id-746
تاريخ: 2018-03-17 09:05:48

به گزارش چغادک نما ، حجت الاسلام والمسلمین رضا خدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر چغادک با بیان نیاز ضروری جامعه ما ایجاد امیدواری بیشتر در مردم  وتلاش بر یأس زدایی است عنوان کرد و گفت :  با وجود همه مشکلاتی که وجود دارد، در عین حال به تعبیر رهبری «مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد»، بنابراین لازم است تلاش همه جانبه جهت امیدوار کردن مردم صورت گیرد و از پمپاژ یأس و ناامیدی اجتناب شود.

امام جمعه چغادک با اشاره به اختلاف افکنی هایی  که توسط افراد محدود در شهر چغادک صورت می گیرد تذکراتی داد واظهار داشت :مدت چند ماهی است که صبر کردم و تلاش کردم بعضی از دوستان با توصیه به سوی همدلی و اتحاد گام بردارند و از شعله ور تر کردن اختلافات که باعث ناراحتی و ناامیدی مردم می شود، پرهیز کنند ولی متأسفانه دست برنداشتند لذا باز هم دوستانه تذکراتی را عرض می کنم.

وی خاطر نشان کرد :از همان اول هم عرض کردیم اختلاف نظر طبیعی است و بین مسؤلین و اعضای شورا ممکن است اختلاف نظر وجود داشته باشد که اصل این اختلاف نظرها طبیعی است.

حجت الاسلام خدری ابراز داشت : همه 5 نفر اعضای شورا انسان های مؤمن و متدینی هستند ولی عده‌ای از بیرون سعی می کنند با انتشار اخبار و مطالب نادرست، تفرقه اندازی کرده و امیدواری مردم را کمرنگ کنند. به گونه‌ای القا می کنند که گویا هیچ کاری از دست هیچ کس ساخته نیست و قرار نیست کاری صورت بگیرد و مشکلی حل شود!

امام جمعه چغادک انتشار بعضی از اخبار در فضای مجازی را کذب خواند و گفت : بعضی از مطالبی که به عنوان خبر در گروههای مجازی و در برخی از سایت‌ها منتشر می شود اساس درستی ندارد و کذب بودن بعضی از این خبرها برای من معلوم و مسجل است.

حجت الاسلام خدری افزود : چرا عده اندکی تلاش می کنند برخلاف دیدگاه رهبری معظم، امیدواری را از مردم بگیرند و تلاش می کنند به گونه ای القا کنند که گویا بعضی از مسائل، قابل حل شدن نیست؟

امام جمعه چغادک با دعوت مجدد همه مسئولین به اتحاد و همبستگی گفت : به همه اعضای شورا و به شهردار محترم توصیه می کنم دست به دست هم دهند و اتحاد و همدلی را بیشتر کنند و از طرح های مختلف اعضای شورا استفاده کنند. هر کدام از اعضای شورا که طرح و برنامه خوب و مفیدی دارند شایسته است مورد استفاده قرار گیرد.