وقتی پسر نوح، پیش پای فرزندان هاشمی لُنگ می‌اندازد!
چغادک نما: فرزندان مرحوم رفسنجانی، چه در زمان حیات و چه پس از مرگش، بیش از آنکه برای پدر یار باشند، باری سنگین بر دوشش بودند. از اقدامات براندازانه مهدی گرفته تا فتنه گری‌های فائزه، جملگی نشان از پرورش نسلی از بهرمانی‌ها دارد که برآنند تا الباقی آبرو و اعتبار پدرشان را خرج جاه طلبی سیاسی و ماجراجویی‌های خود کنند!
كدخبر: id-3540
تاريخ: 2021-01-16 10:06:57
 

به گزارش چغادک نما فرزندان مرحوم رفسنجانی، چه در زمان حیات و چه پس از مرگش، بیش از آنکه برای پدر یار باشند، باری سنگین بر دوشش بودند. از اقدامات براندازانه مهدی گرفته تا فتنه گری های فائزه، جملگی نشان از پرورش نسلی از بهرمانی ها دارد که برآنند تا الباقی آبرو و اعتبار پدرشان را خرج جاه طلبی سیاسی و ماجراجویی های خود کنند!

در همین ارتباط اخیراً «فائزه بهرمانی» به مناسبت سالگرد درگذشت پدر خود، در مصاحبه با سایت «انصاف نیوز» و به رسم حاشیه پردازی های مسبوقش، با اتخاذ مواضعی براندازانه، اظهار داشته است: «من سِرتِق‌ [خانواده] هستم. برای همین است که راحت حرفم را می‌زنم. مسیر خیلی منحرف شده است. برخلاف اهداف انقلاب، ما به جایی رسیدیم که نه آزادی وجود دارد، نه اسلامی وجود دارد، نه استقلال.»!

این اظهارات شاذ درحالی مطرح می شود که اتفاقا انحراف انقلاب از مسیر اصلی خود، مقارن با روی کار آمدن تیم مدیران دائم العمر کارگزاران در دولت موسوم به سازندگی است که از سه دهه گذشته تاکنون بر مصادر و مناصب چنبره زده و کشور را به خاک سیاه نشانده اند؛ حال اگر بنا بر پیدا کردن مقصر باشد، فائزه کسی بجز پدر وفات یافته اش را نباید شماتت کند!

این حامی فرقه ضاله بهائیت در ادامه با زیر سوال بردن دستاوردهای شهید سلیمانی و محور مقاومت در منطقه، ادامه می دهد: «من نمی‌شنوم که یک ‌نفر بگوید آقای سلیمانی چه کار کرد؟ نتیجه‌ عملکرد آقای سلیمانی به‌عنوان مقاومت چه شد؟ چرا ما برویم کمک بشار اسد که کمترین بهایش کشته شدن پانصدهزار نفر در سوریه است؟ این خطاست دیگر.»!

در این باره جای دارد تا فائزه هاشمی، نتیجه عملکرد و دستاورد حضور شهید سلیمانی در عراق و سوریه را از زنان و دختران ایزدی نجات یافته از چنگ داعش بپرسد تا بفهمد که اگر مجاهدت ها و جانبازی های غیورمردان محور مقاومت به فرماندهی حاج قاسم نبود، خدای ناکرده، امروز شاید همچون اویی، مجبور به آویختن طوق بردگی داعشیان خدانشناس بر گردنش می بود!

مدیرمسئول روزنامه توقیف شده «زن» در ادامه و با وقاحت تمام، با ابراز ناخرسندی از عدم انتخاب مجدد ترامپ قمارباز، می گوید: «من قبلاً هم گفته بودم که برای ایران دوست داشتم آقای ترامپ انتخاب شود. چون دموکرات‌های کمی شُل و وِل هستند و شاید اگر فشارهای آقای ترامپ ادامه پیدا می‌کرد، بالاخره ما مجبور می‌شدیم یک تغییر سیاست‌هایی را داشته باشیم.»!

بازخوانی این اظهارات ساختارشکنانه علیه ارکان و اصول نظام بحدی شگفت انگیز است که اگر اپوزسیون خارج نشین بدانند که گوینده آن، آزادانه و بدون هیچ فشاری آنها را اظهار می دارد، بی درنگ و بدون واهمه به کشور بازخواهند گشت تا فعالیت های براندازانه خود را در داخل مرزهای ایران پیگیری نمایند! به راستی کمترین انتظار از دستگاه های قضایی و امنیتی آن است که بی هیچ ملاحظه و بدون توجه به اسم و اعتبار افراد، با این حجم از سیاهنمایی ها علیه نظام اسلامی مقابله کرده و کیان و آبروی انقلاب را بازیچه دست این قبیل مستضعفین فکری قرار ندهند./ صراط