آمار داوطلبان مجلس در استان بوشهر به ۶۴ نفر رسید
چغادک نما: در پایان چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر ۱۷ نفر با مراجعه به حوزه‌های انتخابیه نام‌نویسی کردند و تعداد داوطلبان در استان بوشهر به ۶۴ نفر رسید.
كدخبر: id-2380
تاريخ: 2019-12-05 08:07:56

به گزارش «چغادک نما»؛ خسرو دهقانی در گفت‌وگو با تسنیم، به  تعداد ثبت نام شدگان در 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر پرداخت و  اظهار داشت: روز چهارم جمعا  17 داوطلب ثبت نام کردند که تعداد داوطلبان به 64 نفر رسید

وی با بیان اینکه در روز چهارم در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم  3 داوطلب ثبت نام کردند گفت: در این روز در حوزه انتخابیه دشتستان 4 نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه 5 نفر و در حوزه دشتی و تنگستان 5 نفر  ثبت نام کردند.

دهقانی، جمع ثبت‌نام نهایی داوطلبان تا پایان روز چهارم را 64  نفر اعلام کرد  و گفت: در مجموع تاکنون 58 نفر مرد و 6  داوطلب زن برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند.

سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر بیان کرد: جمع ثبت‌نام نهایی در پایان روز چهارم حوزه بوشهر، گناوه و دیلم 26 نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه 13 نفر، حوزه دشتی و تنگستان 11 نفر و حوزه دشتستان 14 نفر است.