سارقان مسلح جاده «دیر» در چنگال پلیس
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: سه سارقی که یک دستگاه خودرو حامل بار قاچاق را با تهدید اسلحه به سرقت برده بودند کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند.
كدخبر: id-2213
تاريخ: 2019-10-08 09:47:40
به گزارش چغادک نما ، سردار خلیل واعظی با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت ۲۱ شب ۱۳ مهرماه شخصی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت مسلحانه خودرو خود در جاده دیر به دوراهک خبر داد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: با حضور گشت پلیس مشخص شد فرد تماس گیرنده راننده یک دستگاه خودرو پژو بوده که در حال حمل بار قاچاق سه نفر مسلح به اسلحه کلاش وی را در جاده متوقف و خودرو حامل بار را به سرقت برده و متواری می شوند.

به گفته فرمانده انتظامی بوشهر گرچه فرد مالباخته نیز به همراه یکی از بستگانش به تعقیب خودرو سارقین پرداخته بود ولی آنها به سرعت متواری شده بودند.

سردار واعظی اظهار کرد: با تلاش و پیگیری یگان‌های پلیسی شهرستان‌های دیر، کنگان و جم هویت یکی از سارقین به نام "ص" شناسایی و در شهرستان کنگان دستگیر شد.

وی بیان کرد: متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به سرقت مسلحانه به همراه دو نفر از دوستانش، علت آن را اختلاف حساب با مالباخته عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: با ادامه عملیات پلیسی دو نفر از همدستان سارق نیز در کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت در شهرستان جم شناسایی و دستگیر و اسلحه به کار رفته در سرقت از آنان کشف شد.

به گزارش فارس، خودرو مسروقه نیز به همراه بار قاچاق در حاشیه شهر کنگان کشف شد.