پویش جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان توسط گروه جهادی شهید برونسی شهرستان بوشهر
روابط عمومی گروه جهادی شهید برونسی شهرستان بوشهر در اطلاعیه‌ای با اعلام آغاز پویش قلب مهربانت را خریدارم، انواع روش‌های حضوری و غیر حضوری برای جلب کمک‌های مردمی به منظور تهیه لوازم ضروری وبهداشتی سیل زدگان شمال و جنوب کشور را اعلام کرد.
كدخبر: id-1678
تاريخ: 2019-04-06 09:13:14

به گزارش چغادک نما ، پویش جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای  تهیه لوازم ضروری سیل‌زدگان ، با عنوان «قلب مهربانت را خریدارم» راه‌اندازی شد.

روابط عمومی گروه جهادی شهید برونسی شهرستان بوشهر در اطلاعیه‌ای با اعلام آغاز پویش قلب مهربانت را خریدارم، انواع روش‌های حضوری و غیر حضوری برای جلب کمک‌های مردمی به منظور  تهیه لوازم ضروری  وبهداشتی سیل زدگان شمال وجنوب کشور را اعلام کرد.

Thumbnail

در این اطلاعیه آمده است :

 غمش دریای بی‌پایان و ما را دستگیری نه؟

❤️ هنوز فرصت باقی‌ست تا به هموطنانمان نشان دهیم که در کنارشان هستیم و دوستشان داریم. شما می‌توانید کمک‌های خود برای بازسازی خانه‌ها و تهیهٔ مایحتاج سیل‌زدگان، از طریق بازوی کمک به سیل‌زدگان، با تماس با شماره های زیر درب منزل تحویل دهید.
💚(قلب مهربانت را خریداریم )
🔸بوشهر: ۰۹۱۷۵۲۹۳۹۳۴
🔸چغادک: ۰۹۳۸۱۱۲۴۹۸۹
🔸عالیشهر: ۰۹۳۸۷۹۴۴۸۱۴

🌱 اگر صدگونه غم داری، چو نرگس
به روی زندگی لبخند! لبخند!

💠کمک های نقدی شما تبدیل به لوازم ضروری و بهداشتی مناطق سیل زده لرستان خواهد شد

6037-9918-9996-6240
بانک ملی بنام - کانون موعود عج

گروه جهادی شهید برونسی شهرستان بوشهر

شایان ذکر است گروه جهادی شهید برونسی دارای شماره ثبتی 916711414006 می باشد و از سال 1391 تا کنون خدمات ارزنده ای در راستای محرومیت زدایی در شهرستان بوشهر به انجام رساندیده است .

گفتنی است اعضای این گروه جهادی را دانشجویان ،دانش آموزان و خیرین و تعداد 105 عضو مردمی تشکیل می دهد و تاکنون جدا از منطقه هدف خود اردوهای جهادی مختلفی را استان های کهگلهویه وبویر احمد ،خوزستان ، فارس و روستاهای گلستان ساحلی ،بریکان ،زیراهک و گزدراز شمالی برگزار نموده است .