ابراهیم کارگر : شورای اسلامی بارها بصورت مستقیم و مکتوب با اتاق صنعت و معدن در جهت توزیع اقلام تنظیم بازار در شهر چغادک پیگیری نموده است.
کارگر : با توجه به محدودیت های ممکن شورای اسلامی شهر چغادک بارها توسط بنده بصورت مستقیم و مکتوب با صنعت و معدن استان بوشهر پیگیری نموده است و این پیگیری ها در ایام عید هم ادامه داشته است .
كدخبر: id-1657
تاريخ: 2019-03-26 01:51:32

به گزارش چغادک نما ، ابراهیم کارگر رئیس شورای اسلامی شهر چغادک  افزود: عرضه مرغ تنظیم بازار از یک ماه و نیم پیش در شهرستان آغاز شده است، اما در این ایام با توجه به مشکل پیش آمده با همکاری اتاق صنعت ومعدن استان  برای تامین مرغ منجمد نفراتی را معرفی نمودیم که بعلت پایین بودن تناژ سهمیه ای ،نفرات معرفی شده از دریافت سهمیه شهر چغادک جهت توزیع خود داری نمودند.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی محل های توزیع مرغ و گوشت قرمز تنظیم بازار توسط اداره صنعت، معدن و تجارت استان انجام می شود، اظهارکرد: در زمینه توزیع گوشت گرم با توجه به اینکه می بایست از قصاب های شهر جهت دریافت سهمیه معرفی می شدند ،از طرف شورا آقایان مظفری  ومسلمی صحبت شد و آنان نپذیرفتند.

Thumbnail

 کارگر ادامه داد: تعدادی از واحدهای صنفی نیز که توسط این شورا معرفی شده اند توزیع گوشت منجمد و شکر توسط آقایان بیات ، شفیعی ، کشاورز و گزدرازی اقلام تنظیم بازار دریافت و بین همشهریان انجام داده اند و ان شاءالله با هماهنگی صورت گرفته بعد از ایام تعطیلات حدود ۴ تن شکر توسط سوپری ابوالفضل گزدرازی در جهت تنظیم بازار توزیع می شود.
کارگر همچنین از معرفی آقای مطوری و خانم خدری جهت دریافت سهمیه میوه به اتاق صنعت و معدن خبر داد و گفت این فروشندگان با اعلام خود بدلیل کیفیت پایین میوه های عرضه شده از دریافت سهمیه میوه صرفنظر نموده اند.


وی افزود: با توجه به محدودیت های ممکن شورای اسلامی شهر چغادک بارها توسط بنده بصورت مستقیم و مکتوب با صنعت و معدن استان بوشهر پیگیری نموده است و این پیگیری ها در ایام عید هم ادامه داشته است .

 
Thumbnail
Thumbnail