چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود
​مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۲۱ آذر به دبیرخانه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال کنند.
كدخبر: id-1293
تاريخ: 2018-11-06 10:13:52

به گزارش چغادک نما، عبدالله نجفی صبح امروز در نشست فعالان رسانه با اشاره به جایگاه جشنواره‌های مطبوعاتی در راستای تقویت سطح کیفی تولیدات رسانه‌ای اظهار داشت: توسعه، تعمیق و نهادینه‌سازی گفتمان انقلاب اسلامی، ایجاد بستری برای هم‌افزایی و ارتباط بیشتر فعالان رسانه، کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه‌ها، حساس کردن مسئولان برای حل معضلات، تجلیل و تقدیر از فعالان رسانه از اهداف جشنواره ابوذر است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، اقتصاد مقاومتی را  از موضوعات جشنواره  دانست و افزود: مسائل صنفی خبرنگاری، مقاومت و دفـاع مـقدس، خدمات اجتماعی محرومیت‌زدایی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت و دشـمن شــناسی از دیگر از موضوعات کشوری جشنواره رسانه‌ای ابوذر است.

وی افزود: مصرف بهینه برق، سازگاری با کم آبی و اخلاق و حقوق شهروندی نیز از موضوعات استانی جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر محسوب می‌شود.

نجفی با بیان اینکه تاریخ ارسال آثار تا 21 آذر تعیین شده خاطر نشان کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر در قالب تیتر، خبر، گزارش، یادداشت، عکس، گرافیک، کاریکاتور، موشن گرافی، مستند، فیلم اجرا می‌شود و علاقه مندان می‌توانند آثار مربوط به بازه زمانی 21 آذر 96 تا 21 آذر 97 خود را به ایمیل دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال کنند.

​مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد:هر شرکت کننده می‌تواند در دو قالب و در هر قالب سه اثر به دبیرخانه جشنواره به آدرس ایمیل abouzar.festival@gmail.com ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز به شماره همراه 09300118151 تماس حاصل کرده و یا به صفحه اینستاگرام  abouzar.festival  مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندر بوشهر نیز به اهمیت برگزاری جشنواره اشاره کرد و افزود: با توجه به تاثیرگذاری و نقش آفرینی مثبت این جشنواره در فضای رسانه‌های استان و به تبع آن فضای عمومی امسال نیز همچون سال‌های گذشته در این رویداد رسانه‌ای فرهنگی مشارکت کرده و از آن حمایت می‌کنیم.

فاطمه صفری‌زاده تصریح کرد: با نگاهی به موضوعات استانی جشنواره متوجه می‌شویم که نیازسنجی و مطالعه برای ایفای نقش رسانه‌ها در مسیر حل معضلات استان انجام و سپس این موضوعات انتخاب شده است.

تسنیم