مردم شهر چغادک فریاد «مرگ بر آمریکا» را کوبنده سر دادند
همزمان با سراسر کشور مردم عاشورایی شهر چغادک با شرکت در راهپیمایی 13 آبان خشم و انزجار خود را از سیاست های مستکبرانه آمریکا نشان دادند.
كدخبر: id-1289
تاريخ: 2018-11-04 14:21:28

به گزارش چغادک نما، همزمان با سراسر کشور مردم عاشورایی شهر چغادک با شرکت در راهپیمایی 13 آبان خشم و انزجار خود را از سیاست های مستکبرانه آمریکا نشان دادند.

🔸در این راهپیمایی که از مدرسه شهید عاشوری تا یادمان شهدای گمنام این شهر برگزار شد دانش آموزان و مردم استکبارستیز این شهر فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر اسرائیل» را کوبنده سر دادند.

🔸حجت الاسلام رضا خدری امام جمعه شهر چغادک در این راهپیمایی اظهار داشت: ملت ایران بعد از 40 سال که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته هنوز این مبارزه با مستکبران عالم را دارد و همه این مشکلات و سختی را تحمل کرده تا به این اصل اساسی عمل کند.

امام جمعه چغادک افزود: ملت ایران مبارزه با طاغوت را از خط سرخ امام حسین(ع) یاد گرفته است، آنجایی که این امام عزیزان خود را به قربانگاه برد تا با طاغوت مقابله کنند و خط خدا و قرآن بر روی زمین ماندگار شود تا این مبارزه برای همیشه شکل گیرد و افراد ولایتمدار در هر جامعه مقابل ظالم باشند.

وی افزود: آنچه از دین یاد گرفتیم ایستادگی جبهه حق علیه باطل است و این مبارزه تا ظهور حضورت مهدی(عج) ادامه دارد. حجت الاسلام خدری تاکید کرد: باید همیشه در صحنه و در کنار حق علیه باطل حاضر باشیم؛ این روز یادآور خاطره مبارزه حق علیه باطل است و به این مراسم نباید به صورت نمادین نگاه کرد بلکه این دستور خدا و قرآن و به معنای مبارزه با طاغوت است.

امام جمعه چغادک اظهار داشت: امروز آمریکا مظهر استکبار جهانی و جنایتکار است، آمریکایی که هم خود جنایت می کند و هم از جنایتکاران پشتیبانی می نماید. همچنین در پایان این راهپیمایی قطعنامه تظاهرات سراسری یوم‌الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرائت شد.