سیاستمداران کهنه کار غرب متوجه تغییر معادلات قدرت با تمدن انقلاب اسلامی هستند
معاون سیاسی سپاه استان بوشهر اظهار داشت: متفکران و سیاستمداران کهنه کار غربی به خوبی فهمیده اند تمدن جدید انقلاب اسلامی ایران در حال تغییر معادلات قدرت در سطح منطقه و عرصه های جهانی است.
كدخبر: id-1285
تاريخ: 2018-11-03 00:20:12


به گزارش چغادک نما ،محمد رضایی امروز در جمع نمازگزاران آبپخش با اشاره به هفته بسیج دانش آموزی و۱۳ آبان اظهار داشت: نهضت حسینی انقلاب اسلامی، قلب های ملت های مسلمان و آزاده سراسر جهان  را تسخیر کرده است به همین دلیل متفکران و سیاستمداران کهنه کار غربی به خوبی فهمیده اند تمدن جدید انقلاب اسلامی ایران در حال تغییر معادلات قدرت در سطح منطقه و عرصه های جهانی  است.

معاون سیاسی سپاه استان بوشهر افزود: برای همین استکبار جهانی با تمام تجربه های شیطانی اش در طول تاریخ و با تمام قدرتش به تقابل با آن آمده است اگرچه بخوبی دانسته اند  تاریخ رویارویی های گذشته جز شکست برای آنها سودی نداشته و آینده نیز همین خواهد بود.
وی ادامه داد: شعار «حب الحسین یجمعنا» در اربعین امسال، نشان دهنده حرکتی واقعی با محوریت عاشورا و ظهور برای وفاداری به تفکر ایستادگی، مقاومت و آزادگیست که مسلمانان شیعه و سنی  و حتی موحدین مسیحی وغیر و  مختلف از سراسر جهان  در این پیاده روی اربعین گرد هم آورده است و در واقع نشان دهنده‌ تشکیل ارتش بسیجی جهانی مقاومت اسلامی در راستای تمدن جدید اسلامی با نگاه به ظهور است.
معاون سیاسی سپاه استان گفت: حماسه آفرینان عرصه های جهاد،کارآمدی  و پیشرفت علمی و افتخارات بزرگ در آموختگان مکتب حسین(ع) هستند نه در درس خوانده های  پرمدعای مکتب لیبرالیستی.
رضایی بیان داشت: باید شرایط را بخوبی فهمید و تحلیل کرد و دانش آموختگانی در طراز انقلاب اسلامی شکل گیرند تا دنباله روی مناسب برای راه حسینی باشند؛ مجلس انقلابی و دولت انقلابی کارآمد، نتیجه تفکرهای انقلابی با بصیرت است و تا این مهم بیشتر و بیشتر گسترش پیدا نکند روند برخی توسعه ها سرعت بالا نخواهد گرفت.

وی افزود: باید به توان جوانان اعتماد کرد و از دایره های بسته فکرهای عقب افتاده خارج شد و در لحظه های حساس تکلیف گرایانه و با نگاه انقلابی و دانش بنیان به انجام تکلیف پرداخت.