بیانیه بسیج دانش آموزی حوزه فاطمه زهرا (س) شهرستان بوشهر به مناسبت 13آبان
ما اعضای بسیج دانش آموزی حوزه فاطمه زهرا (س)شهرستان بوشهر با ایمان به فرمایشات خمینی کبیر و تأسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب همیشه و در همه جا هم ندا با حسین زمانمان شعار هیات من الذله را سر داده و هر گونه سازش با استکبار جهانی را محکوم می کنیم.
كدخبر: id-1281
تاريخ: 2018-11-03 00:00:00

به گزارش چغادک نما ، بسیج دانش آموزی حوزه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها شهرستان بوشهر طی بیانیه ای به مناسبت 13 آبان روز ملی استکبار ستیزی اعلام داشت : ما اعضای بسیج دانش آموزی حوزه فاطمه زهرا (س)شهرستان بوشهر با ایمان به فرمایشات خمینی کبیر و تأسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب همیشه و در همه جا هم ندا با حسین زمانمان شعار هیات من الذله را سر داده و هر گونه سازش با استکبار جهانی را محکوم می کنیم.

متن این بیانیه به شرح زیر می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایها الذین امنوا اصبروا و صابروا و رابطوا و اتقوا الله لعلکم تفلحون

13 آبان یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و شکست توطئه های آمریکا به عنوان نماد واقعی امپریالیسم نقشی اساسی داشت. تبعید حضرت امام ره در 13 آبان 1343 از یک سو و اعتراض گسترده دانش‌آموزان به دخالت های آمریکا در امور داخلی ایران در 13 آبان 1357 از دیگر سو، شرایط را برای اوج گیری انقلاب و نیز تسریع سرنگونی رژیم شاهنشاهی فراهم نمود. همزمان با این تحولات ،تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در 13 آبان 1358 ابعاد جدیدی از مبارزه مردم ایران و آمریکا را رقم زد.
سیزدهم آبان نقطه پیوند برگهای  زرینی از تاریخ آزادگی ملت بزرگ ایران است.دستگیری و تبعید سلسله جنبان نهضت اسلامی ملت ایران در پی اعتراض ایشان به تصویب لایحه کاپیتولاسیون از سوی رژیم طاغوت، به منزله آتشی بود که در خرمن های حاکمیت اهریمنی افتاد و انقلاب اسلامی  را در مسیر تازه ای افکند. ما دانش‌آموزان درهمان مدارسی قدم برمی‌داریم که همکلاسی‌های آسمانی‌مان که همان شهدای دانش آموز هستند همچون ستارگانی درخشان دیده‎هایمان را نورانی کرده و همین افتخار است که وظیفه ی ما را سنگین و سنگین تر می کند.
ما اعضای بسیج دانش‎آموزی حوزه فاطمه زهرا (س)شهرستان بوشهر از فراز منبر بلند و مستحکم جمهوری اسلامی به تمام دانش‌آموزان آزاده جهان درود می فرستیم و حمایت خویش را از شجاعت و آزادی خواهی آنها اعلام می‌کنیم و همچنین یاد آور می شویم  که مراقب انحرافات و اهداف سوء دشمن باشند و به یاد داشته باشند که رهبر ما،خمینی کبیر(ره) گفت:«هرکاری که رضایت آمریکا،این دشمن قسم خورده اسلام در آن باشد از پایه اشتباه است.»
رهبرمعظم انقلاب فرمودند: "اگربخواهیم برای جنایات آمریکافهرست درست کنیم یک کتاب می‌شود".
آری! 13 آبان هرسال کتاب جنایت‌های آمریکا قطورترشده وملت‌های آزادی خواه برروحیه استکباری ومنفعت طلبی این شیطان بزرگ بیش ازپیش پی می‌برند.
ما اعضای بسیج دانش آموزی حوزه فاطمه زهرا (س)شهرستان بوشهر با ایمان به فرمایشات خمینی کبیر و تأسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب همیشه و در همه جا هم ندا با حسین زمانمان شعار هیات من الذله را سر داده و هر گونه سازش با استکبار جهانی را محکوم می کنیم. واعلام می‌داریم جمهوری اسلامی اقتداروعزت خود را ازافکارعمومی دنیا وابرقدرت‌های جهان بدست نیاورده ودرمکتب ما عزت از آن کسی است که که به خدا توکل نموده ومتوسل به اهل بیت علیهم السلام باشد.