شهردار چغادک :سنگ فرش معابر وکوچه های شهرچغادک در راستای زیبایی منظرشهری و تسهیل در تردد عابرین پیاده در حال انجام است
شهردار چغادک : توجه به فرسودگی برخی از معابر و کوچه های شهر ،بهسازی این معابر در راستای افزایش رفاه اهالی محله و بهبود وضعیت فیزیکی شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفته و با هدف آسایش در تردد عابرین پیاده و تسهیل در رفت و آمد شهروندان آغاز شده و عملیات جدولگذاری و سنگ فرش به مطلوب ترین شکل انجام شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.
كدخبر: id-1263
تاريخ: 2018-10-25 11:36:46

به گزارش چغادک نما ، در راستای افزایش زیبایی منظرشهری و تسهیل در تردد عابرین پیاده، شهرداری چغادک  اقدام به اجرای سنگ فرش در معابر و کوچه های شهر نمود  

مهندس زارعی  با اعلام این خبر گفت: باتوجه به فرسودگی برخی از معابر و کوچه های شهر ،بهسازی این معابر در راستای افزایش رفاه اهالی محله و بهبود وضعیت فیزیکی شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفته و با هدف آسایش  در تردد عابرین پیاده و تسهیل در رفت و آمد شهروندان آغاز شده و عملیات جدولگذاری و سنگ فرش  به مطلوب ترین شکل انجام شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

وی در تکمیل این خبر گفت: در این طرح معابر کوچه کنار مدرسه شهید عاشوری- کوچه میلاد،کوچه کنار ساختمان آتش نشانی – کوچه فرهنگ ،فرعی های لاله 20 و لاله 22 اتمام و تعدادی دیگری از کوچه ها  در حال انجام کار می باشد.

     شهردار چغادک اضافه نمود :پیاده رو سازی ایمنی را برای عابران پیاده به ارمغان می آورد و به لحاظ زیبا سازی و تعاملات اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.

وی ضمن ابراز امیدواری از اجرای عملیات عمرانی در سطح شهر، اظهار کرد: در انجام این پروژه رعایت کلیه موارد استاندارد سازی و لحاظ نمودن لاین نابینا رعایت  و از   سنگ های مرغوب استفاده شده است.

مهندس زارعی همچنین از همکاری بسیار خوب شهروندان ساکن در این کوچه ها تقدیر و تشکر بعمل آورد و خواستار ادامه همکاری شهروندان در اجرای دیگر پروژه های عمرانی شهر گردید.