گزارشی از خدمت رسانی موکب امام صادق علیه استان بوشهر به زائران پیاده اربعین
مدیر اجرایی موکب امام صادق علیه السلام استان بوشهر: از مردم استان بوشهر که ما را حمایت و پشتیبانی کردند ومی نمایند، قدردانی می کنیم چراکه اگر این خیل کمکهای مردم استان بوشهر نبود نمی توانستیم پذیرای زائران باشیم.
كدخبر: id-1261
تاريخ: 2018-10-25 11:16:23

به گزارش چغادک نما ،  رضا اوژن مدیر اجرایی موکب امام صادق علیه السلام استان بوشهر افزود: امسال نیز خداوند ما را یاری کرد توانستیم 22 مهر تا کنون پذیرای زائران پیاده آقا اباعبدالله الحسین (ع) باشیم و خوب و بد این کار را باید زائران بگویند.

وی بیان داشت: بچه های موکب زحمت خود را در حد توان کشیدند و امیدواریم امام حسین (ع) قبول کند.

اوژن با بیان اینکه موکب امام صادق در ۶ بخش پذیرای زائران بود، ادامه داد: در بخش آشپزخانه با آمار بیشتر، کیفیت بالاتر و نظم بهتر روزانه بالغ بر 2هزار وعده غذایی و 3هزار تا 4هزار میان وعده پذیرای زائران بودیم در بخش چایخانه بالغ بر 1هزار لیتر آب روزانه چای وانواع دمنوش از زائران پذیرایی می نماییم.

مدیر اجرایی موکب امام صادق علیه السلام استان بوشهر بیان داشت: در بخش فرهنگی هم که باتقسیم برشور های فرهنگی و تبلیغی خدمت رسانی شد و با برگزاری نماز های جماعت یومیه حال و هوای موکب برای زائران معنوی تر شده است .

این خادم امام حسین(ع) در ادامه با ابراز اینکه امیدواریم امام حسین(ع)  سال آینده هم توفیق دهد ما به زائرانش خدمت کنیم، تأکید کرد: از مردم استان بوشهر که ما را حمایت و پشتیبانی کردند ومی نمایند، قدردانی می کنیم چراکه اگر این خیل کمکهای مردم استان بوشهر نبود نمی توانستیم پذیرای زائران باشیم.

رضا اوژن  در پایان اعلام داشت :  از همه عاشقان و دلدادگان به حضرت سیدالشهداء « علیهم السلام» که تمایل به مشارکت در اکرام و پذیرایی زائران اربعین حسینی را دارند در خواست می نمایم تا برای تامین اقلام مورد نیاز موکب امام صادق علیه السلام که در مرز شلمچه بر پا می باشد به دفتر این موکب واقع در شهرچغادک - مسجد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها   مراجعه  و یا از طریق شماره کارت 6063731032742190 مبالغ نقدی خود را واریز نمایند.

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail