بوشهر بالاخره صاحب شهردار شد+عکس
چغادک نما :حکم سید نور الدین امیری به عنوان شهردار بوشهرکه از سوی وزیرکشور صادر شده بود با حضور استاندار بوشهر و معاون امور عمرانی وزیر کشور ابلاغ و معرفی شد.
كدخبر: id-1220
تاريخ: 2018-10-14 10:01:53

به گزارش چغادک نما ،در آخرین روز هفته جاری و با حضور معاون امور عمرانی وزیر کشور ، حکم سید نورالدین امیری به عنوان شهردار جدید بندر بوشهر که از سوی وزیر کشور صادر شده بود ابلاغ شد و وی رسما پس از 11 ماه به عنوان شهردار جدید بندر بوشهر معارفه شد.
اگر چه پس از 20 آبان ماه سال گذشته و بر اساس طرح استفساریه تبصره یک ماده واحده قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، با کنارگیری میگلی نژاد و پس از آن عدم احراز صلاحیت دهقانی و خسروانی، شهرداری بوشهر به شکل سرپرستی اداره شد اما با وجود تلاش های سرپرستان شهرداری ، به اندازه کافی شهر بوشهر در عقب ماندگی قرار گرفت ، هرچند انتظار می رود که از فردا شنبه و با استقرار شهردار جدید باید شاهد تحولات وسیعی برای جبران عقب ماندگی های این شهر باشیم.
معاون وزیر کشور در آیین معارفه شهردار جدید بوشهر بابیان اینکه شهرداران باید با خلاقیت و درایت نسبت به امورات شهری اقدام کنند اظهار داشت:خدنمات رسانی به شهروندان تویعه زیرساخت‌های شهری در راستای مطالبات مردم باید مورد توجه و در اولویت قرار بگیرد.

مهدی جمالی‌نژاد با قدردانی از خدمات فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بوشهر حکم وزیر کشور به سیدنور الدین امیری به عنوان شهردار بوشهر ابلاغ و معرفی شد.

معاون وزیر کشور تاکید کرد: با این معارفه انتظار است سرعت خدمات رسانی در شهر بوشهر تسریع شود و شاهد رضایت حداکثری مردم از مدیریت شهری این شهر باشیم

معاون عمران استاندار بوشهر نیز با اشاره به ظرفیت گردشکری استان بوشهر اظهار داشت:این استان از ظرفیت بالایی در عرصه گردشگری برخوردار است که سند گردشگری آن در حال تدوین است.

مهرداد ستوده با اشاره به ظرفیت گردشگری روستایی بیان کرد: با توجه به ظرفیت بالای گردشگری روستایی استان بوشهر سند گردشگری روستایی این استان مراحل پایانی می‌گذارند.

وی با بیان اینکه روستاهای استان بوشهر ظرفیت‌های گردشگری ناشناخته فراوانی دارند تاکید کرد: باید با استفاده از تکلیف‌های گنجاده شده در سند مربوط به آن نسبت به معرفی ظرفیت‌های آن اقدام شود.

ستوده با اشاره به اینکه استان بوشهر در نوروز گذشته در عرصه گردشکری رتبه سوم کشور را به خود اختصاص دادخاطر نشان کرد: این شاخص نشان از ظرفیت‌های فراوان این استان است./گام نیوز

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail