تجلیل ازفرماندهی کلانتری 22 توسط مسئولین چغادک
به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولین شهرچغادک با فرمانده کلانتری دیدار و این هفته را به فرماندهی وپرسنل کلانتری تبریک عرض نمودند .
كدخبر: id-1201
تاريخ: 2018-10-09 23:41:22

به گزارش چغادک نما ، به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولین شهرچغادک با فرمانده کلانتری دیدار و این هفته را به فرماندهی وپرسنل کلانتری تبریک عرض نمودند .

دراین جلسه که با حضور حجت الاسلام خدری امام جمعه چغادک  ،فرمانده بسیج و رئیس واعضای شورای اسلامی چغادک حضور داشتند ، علی زارعی شهردار چغادک  ضمن تبريك هفته نيروي انتظامي از زحمات و تلاشهاي اين عزيزان در راستاي خدمت رساني به شهروندان شهر چغادک  تقدير و تشكر نمود.

وی اظهار داشت : نيروي انتظامي ركن اساسي تامين امنيت فردي و اجتماعي مردم است كه در واقع بخشي مهمي از امنيت پايداري كه امروز در سطح كشور ايجاد شده به واسطه زحمات و تلاش هاي شبانه روزي نيروي های مخلص و جان بركف انتظامي است كه موجبات بر قراري نظم و آرامش كشور در زمينه هاي مختلف را فراهم آورده است

شهردار چغادک  گفت: شهرداری  و نیروی انتظامی اهداف مشترک زیادی دارند که یکی از این هدفها ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می باشد.

وي همچنين نتيجه تلاش و همكاري مديريت شهري و نيروي انتظا مي را تعامل عملي در مديريت بهتر شهر در حوزه هاي مثل ساخت و ساز هاي غير مجاز و ديگر مسائل شهري دانست و از آماد گي شهرداري براي افزايش همكاري ها خبر داد .

در پایان نیز با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای از سروان احمد دشت دار فرماندهی محترم کلانتری 22 چغادک تقدیر به عمل آمد.