درخواست شهردار چغادک از شهروندان در آستانه روز جهانی کودک
بیایید با مشارکت و همدلی در امور شهری بر مبنای اخلاق، عقلانیت دنیای بهتری برای کودکانمان بسازیم.
كدخبر: id-1197
تاريخ: 2018-10-08 15:43:18

به گزارش چغادک نما ، مهندس زارعی شهردار چغادک در پیام هفته ملی کودک و روز جهانی کودک را تبریک گفت واظهار داشت :از والدین عزیز و اولیای تربیتی کودکان  خواهانم که  برای توسعه ی فعالیت های اجتماعی و گروهی، فرهنگ پذیری و اندیشه پروری کودکان، در جهت تحقق اهداف متعالی دین مبین اسلام همت نمایند.

شهردار چغادک

متن پیام به شرح زیر می باشد:

کودکان آیینه ی تمام نمای هستی  و فصل روشنِ زلالی و مهربانی هستند.

به راستی که نشانی خدا را در هر کودک به وضوح می‌توان یافت.

 

روز جهانی و هفته ی ملی کودک در ایران را در حالی گرامی می داریم که در ایام محرم قرار داریم و در مکتب آموزه های حضرت علی اصغر(ع) و حضرت رقیه  کودکان شهید کربلا هستیم  و اینجانب هفته ی ملی و روز جهانی کودک را به کودکان عزیز که بی شک آینده سازان این مرز و بوم هستند تبریک می گویم.

امید آنکه با تربیت نسلی نو بکوشیم تا کودکانی پرسشگر، امیدوار به آینده، خلاق و صاحب ایده برای ایران عزیز داشته باشیم.

زارعی افزود :شهرداری در همه جای شهر کودکان را می بیند ،توسعه فضای سبز، تجهیر بوستان‌ها به وسایل بازی کودکان  ،ایجاد پارک بازی جدید، ، بهبود شبکه حمل و نقل عمومی، مناسب‌سازی معابر جهت عبور و مرور کودکان، تمهیدات ترافیکی در اطراف مدارس و طرح‌های متنوع اجرا شده در شهر نشان از همین موضوع دارد.

 پس بیایید با مشارکت و همدلی در امور شهری بر مبنای اخلاق، عقلانیت دنیای بهتری برای کودکانمان بسازیم.

از والدین عزیز و اولیای تربیتی کودکان  خواهانم که  برای توسعه ی فعالیت های اجتماعی و گروهی، فرهنگ پذیری و اندیشه پروری کودکان، در جهت تحقق اهداف متعالی دین مبین اسلام همت نمایند.

علی زارعی

شهردار چغادک