جلسه تودیع و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهر چغادک برگزار شد./تصویر
چغادک نما :جلسه تودیع و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهر چغادک با حضور امام جمعه ،شهردار ورئیس شورای اسلامی این شهر برگزار شد.
كدخبر: id-1196
تاريخ: 2018-10-08 15:27:52

به گزارش چغادک نما ،جلسه تودیع و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهر چغادک با حضور امام جمعه ،شهردار  ورئیس شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام رضا خدری در این آیین با تقدیر از تلاش های عباس زادگان مدیر سابق این اداره گفت: با همه سختی هایی که در چند سال اخیر کل استان و به ویژه شهر چغادک در مساله آب با آن مواجه بود اما با مدیریتی که صورت گرفت مشکلات حادی پیش نیامد.
امام جمعه چغادک انجام کار جهادی را یکی از علل کاهش مشکلات در مساله آب شهر دانست و اظهار داشت: بسیاری از مسئولان برای حل مشکل بی آبی پای کار آمدند و نگذاشتند تا این مساله به یک بحران تبدیل شود.
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر خدمت به مردم را از نعمات این نظام برشمرد و افزود: این مردم نجابت دارند و مستحق بهترین ها هستند بنابراین هرکاری که از دستمان برآید برای رفاه حال آنها انجام می دهیم، مردم هم قطعاً قدردان تلاش ها و زحمات مسئولان و مدیران هستند.
وی همچنین خدمت به مردم را یک نعمت و عبادت دانست و تصریح کرد: خدمت به مردم اثرات معنوی و انسانی و برای رسیدن به کمال موثر است؛ کار اگر با هدف و نیت خدمت به مردم باشد همان جا می تواند مسجد و عبادتگاه شخص باشد و این مساله در روایات به آن اشاره شده است.
حجت الاسلام خدری با تاکید بر اصلاح الگوی مصرف گفت: در خطبه های نماز جمعه به کرات بر مصرف آب تاکیدات فراوانی داشته ایم و مردم را نسبت به مصرف بهینه سفارش داده ایم.
وی پاسخگو بودن را یکی از وظایف مسئولان نسبت به مردم عنوان کرد و اظهار داشت: مردم ما از مسئولان انتظار پاسخ دارند و میز خدمت مکان خوبی است که می توان از آن برای پاسخگویی به مردم استفاده کرد.
امام جمعه چغادک یکی از دغدغه های اصلی مردم این شهر را فاضلاب آن عنوان کرد و اظهار داشت: مساله فاضلاب شهر چغادک به یکی از دغدغه های اصلی مردم تبدیل شده و باید برای رفع آن راه حل اساسی در نظر گرفته شود .
گفتنی است در این آیین با اهدای لوح تقدیری از زحمات و تلاش های عباس زادگان مدیر سابق آبفا تقدیر و طی حکمی فرهمند به عنوان مدیر جدید آبفا شهر چغادک معارفه شد.

Thumbnail
 
Thumbnail
Thumbnail