دیدار امام جمعه ومسئولین چغادک از خانواده شهدا/تصاویر
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مسئولان شهر چغادک از خانواده های شهید والامقام محمود جمالی، سلیمان حیدری و عبدالرزاق معرفاوی سرکشی و دیدار کردند.
كدخبر: id-1168
تاريخ: 2018-10-01 09:31:25

 به گزارش چغادک نما ،شهردار و رئیس شورای شهر چغادک با حضور  حجت الاسلام خدری امام جمعه محترم شهر فرمانده حوزه مقاومت برادران و خواهران  چغادک و تعدادی  از بسیجیان شهر در  هفته گرامیداشت دفاع مقدس با خانواده سه  شهید والامقام  از نزدیک دیدار و به گفتگو پرداختند.

امام جمعه چغادک در جریان این دیدار با تجلیل از خانواده های شهدا گفت: خانواده شهدا از ازش های بالایی برخوردارند همچون که امام راحل می فرمایند: «شهدا چشم و چراغ این ملت هستند».
حجت الاسلام خدری افزود: خانواده شهدا همچون نوری هستند که راه برای ما روشن می کنند و با این همه فتنه و مصیبت هایی که برای این نظام پیش آمده اما یکی از عوامل حفظ انقلاب و این نظام خانواده شهدا هستند.
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر افزود: محرم و صفر دیگر عواملی است که همیشه باعث حفظ اسلام و انقلاب می شود و هر سال با تجدید بیعت با امام حسین(ع) علاقه و دین داری مردم نیز تقویت می شود.
وی وجود خانواده شهدا در بین مردم را باعث دلگرمی برای جامعه دانست و بیان داشت: شهدا به تاسی از حرکت امام حسین(ع) همین راه را رفتند و شهید شدند و خانواده های آنان هم کربلایی هستند؛ این خانه ها همچنان نور می دهند و چشم و چراغ ملت می باشند.
حجت الاسلام خدری با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهید کمتر از شهادت نیست ابراز داشت: نوری که در ان خانه روشن شده را شما نگه داشتید.

  مهندس علی زارعی شهردار چغادک در این دیدارها ، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا برای ما روحیه بخش است.

وی اظهار داشت : اعتلای ارزش های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب را آرمان شهدا دانست و ادامه داد: ما مدیون شهدای این مرز و بوم هستیم و نباید از آرمان های آن ها غافل شویم.

شهردار چغادک بیان نمود  : خانواده های معظم شهدا با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

زارعی خاطرنشان کرد:  امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند،و باید تلاش شود تا با معرفی بیشتر شهدای معظم، افکار، اخلاق و معنویت والای آنان در فضای جامعه امروز گسترش یابد.

 

 

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail