آیین عطر افشانی و غبار روبی گلزارمطهر شهدای چغادک برگزار شد/تصویر
چغادک نما :به مناسبت هفته دفاع مقدس آیین عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای چغادک برگزار شد.
كدخبر: id-1160
تاريخ: 2018-09-27 19:26:35

به گزارش چغادک نما ،آیین عطر افشانی و غبار روبی گلزار مطهر شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور خانواده شهدا ،ایثارگران و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین خدری امام جمعه چغادک و مداحی صابر دسترس برگزار گردید.

حجت الاسلام خدری امام جمعه چغادک در این آیین ؛ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره تمام شهدا اظهار داشت:جهادی که در هشت سال دفاع مقدس اتفاق افتاد در نتیجه الگو گیری از نهضت ابا عبدالله الحسین علیه السلام بود که در تاریخ ماندگار شد.
امام جمعه چغادک افزود :  الگو پذیری از امام حسین علیه السلام  نه تنها مختص شیعیان و نه تنها مسلمانان  ،بلکه برای کل دنیا می باشد.

مدیر حوزه های علمیه های استان بوشهر  دوران هشت سال دفاع مقدس  را سبب بروز استعداد های ملت ایران دانست و تصریح کرد: اینکه دشمن در جنگ نرم موفق نمی شود بخاطر اثرات آن دوره هشت ساله دفاع مقدس است که از عزت طلبی امام حسین الگو گیری شده است .

وی گفت : امروز مقاومت هشت ساله ما الگو شده و آن نه تنها برای ما بلکه برای کل دنیا ، از فلسطین گرفته تا سوریه و یمن ، مقاومت را الگو خود قرار دادند.

خدری با اشاره به اقدامات توریستی اهواز اظهارداشت : اقدامات توریستی اهواز نشان دهنده کوچکی و خواری دشمنان ماست که آنان را در چشم ملت منفور و رسوا کرد.

امام جمعه چغادک افزود : ترور کردن و کشتن در ملت ما تاثیری ندارد و کسی که شهادت دارد اسارت ندارد چون راه ما راه شهدا و این اقدامات سبب انسجام واراده بهتر ملت ما خواهد شد.

در پایان حاضرین در این مراسم معنوی  با غبار روبی و عطرافشانی مزار شهداء و قرائت فاتحه، ضمن ادای احترام به روح بلند و ملکوتی شهدا، بار دیگر با آرمان های والای شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

شایان ذکر این مراسم به همت پایگاه های امام علی النقی علیه السلام وپایگاه خواهران نرجس خاتون انجام گرفت .

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
ThumbnailThumbnailThumbnailThumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
ThumbnailThumbnail