در خواست سرمربی تیم شاهین چغادک از بزرگان ورزش شهر
چغادک نما :غلامرضا ستوده سرمربی موفق تیم فوتبال شاهین چغادک با ارسال پیامی به این پایگاه خبری خواستار حمایت بیش از پیش علاقمندان و بزرگان شهر به این تیم مردمی شد.
كدخبر: id-1159
تاريخ: 2018-09-27 16:08:34

غلامرضا ستوده سرمربی موفق تیم فوتبال شاهین چغادک با ارسال پیامی به این پایگاه خبری خواستار حمایت بیش از پیش علاقمندان و بزرگان شهر به این تیم مردمی شد.

در خواست سرمربی تیم شاهین چغادک از بزرگان ورزش شهر

به گزارش چغادک نما : متن ارسالی سرمربی تیم فوتبال شاهین چغادک بدین شرح می باشد؛

اهمیت ورزش در جامعه برکسی پوشیده نیست، رهبر معظم انقلاب اسلامی ورزش کردن را باعث برطرف شدن مشکلات اجتماعی و اخلاقی جامعه معرفی کرده اند و در این بین ورزش پرطرفدارفوتبال که بر سیاست، فرهنگ و حتی آداب و رسوم جوامع نقش داشته است؛ در بین ورزش دوستان نیز جایگاهی ویژه دارد و بسیاری از افراد جامعه با این ورزش ارتباط تنگاتنگی دارند.

با این مقدمه ی کوتاه سخن خود را با بزرگان ورزشی شهر چغادک در خصوص وضعیت تیم فوتبال شاهین چغادک تنها نماینده ی شهر در لیگ برتر استان آغاز میکنم.

قبل از هرچیزی کمال تشکر وامتنان خود را ازآقای عبدالله خدری مدیر عامل ومصطفی زنگنه و فرد زحمتکش تیم شاهین حسین پوربهی وآقای اوژن مسئول هیئت فوتبال بخش مرکزی که با همراهی وحمایت آنان وهمت بازیکنان درمسابقات لیگ برتر استان تا کنون در جایگاه خوبی قرار داریم.

اعلام می کنم تیمی که بدون پشتوانه های مادی و حتی معنوی با شور و شوق عده ای جوانان و همراهی مدیر عامل محترم باشگاه در مسیر موفقیت گام برداشته، اما واقیعت این است که به دلیل مسایل ومشکلات مالی در حال حاضر تمرینات تعطیل شده است و ادامه ی این روند ضربه های جبران ناپذیری را بر پیکر تیم وارد می کند.

باید قبول کرد که یک دست صدا ندارد و تیم یک دست شاهین، نیاز به یاری وکمک دلسوزان وعلاقمندان و بزرگان شهر دارد بزرگانی که روزگاری در کنارتیم بوده اند و اکنون شاهین برای پرواز به کمک آنان نیاز دارد.

حضرت علی (ع)در نهج البلاغه می فرماید؛ (فرصت ها مثل ابر می گذرد) و اگر برای کمک به تیم شاهین دیر اقدام شود ،نتیجه ای جز حسرت برای کسب افتخار را در پی نخواهد داشت و حتی ممکن است به متلاشی شدن تیم بیانجامد این امید وانتظار وجود دارد که با قطره قطره جمع شدن کمکهای بزرگان و علاقمندان دریای مهربانی و مهرورزی را به نظاره نشسته و شاهد پرواز دوباره شاهین چغادک باشیم .

حقیر غلامرضا ستوده

شایان ذکر است تیم شاهین چغادک با کسب 10 امتیاز از 6 بازی و فقط با 3 امتیاز اختلاف  از تیم اول در رده ششم جدول لیگ برتر استان بوشهر جام اطلس خلیج فارس قرار دارد.