کسب عنوان های برتر هشتمین جشنواره مالک اشتر استان بوشهر توسط بسیجیان چغادک /تصویر
در این جشنواره که منتخبین نواحی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر حضور داشتند از پایگاه مقاومت بسیج تاسوعا ،گروه جهادی شهید برونسی شهر چغادک و واحد بسیج دانش آموزی دبیرستان طوبی بعنوان موفق ترین رده ها تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
كدخبر: id-1057
تاريخ: 2018-08-15 14:22:55

به گزارش چغادک نما ، مراسم جشنواره مالک اشتر رده های برتر سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با حضور جانشین نیروی دریایی سپاه، فرماندهان و مدیران برتر سپاه استان بوشهر و جمعی از روحانیون برتر در فعالیت های بسیج و سپاه در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

سرتیپ تنگسیری جانشین نیروی دریایی سپاه در مراسم هشتمین جشنواره مالک اشتر استان بوشهر گفت: امروز امینت در سواحل جنوب کشور بخصوص حوزه استان بوشهر مدیون دلاوری ها و رشادت های شهداء و ادامه دهنده گان راه آنها، یعنی همین پاسداران و بسیجیانی هستیم که امروز در حال مرز داری از میهن اسلامی در حاشیه خلیج فارس هستند که نمونه آن می توان به شهید احمدی جوان اشاره کرد.

تنگسیری اظهار کرد: در اشراف فرماندهی بروز بودن و ارسال گزارشات دقیق به مرکز توسط فرمانده دارای اهمیت بسیار بالایی است که مقام معظم رهبری می فرمایند فرمانده باید به صورت فیزیکی در صحنه حضور داشته باشد تا هم موجب تقویت روحیه در نیرو و هم افزایش توان بیشتر در فرمانده شود..

در این جشنواره که منتخبین نواحی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر حضور داشتند از پایگاه مقاومت بسیج تاسوعا ،گروه جهادی شهید برونسی شهر چغادک و واحد بسیج دانش آموزی دبیرستان طوبی بعنوان موفق ترین رده ها تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

پایگاه مقاومت بسیج تاسوعاگروه جهادی شهید برونسی واحد دانش آموزی دبیرستان طوبی چغادک

فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج تاسوعا و گروه جهادی شهید برونسی  حیدر قایدی می باشد که با تمرکز بر بسیجیان تحصیل کرده و جوان که ارکان این پایگاه را تشکیل می دهند توانسته اند برای سومین سال متوالی عنوان پایگاه موفق وگروه برتر از این جشنواره کسب نماید.

مسئول واحد بسیج خواهران دبیرستان طوبی شهر چغادک فاطمه زنگنه می باشد که با عملکرد مناسب خود توانسته برای اولین سال این واحد را بعنوان موفق ترین واحد بسیج دانش آموزی در استان بوشهر معرفی نماید.

مسئول واحد دانش آموزی دبیرستان طوبی در این رابطه در گفتگو با پایگاه خبری چغادک نما اظهار داشت : الحمدالله رب العالمین بعد از یک سال تلاش و زحمت شبانه روزی بسیجیان واحد مقاومت بسیج دانش آموزی دبیرستان طوبی توانستیم حائز رتبه برتر در سطح نواحی سپاه امام صادق ع شویم .

وی با بیان تقدیر وقدردانی از عوامل اجرایی این واحد دانش آموزی خاطر نشان کرد : این رتبه حاصل زحمات بی دریغ اعضای شورا و بسیجیان فعال در سطح مدرسه و همچنین مدیر دبیرستان سرکار خانم پور اسد و فرمانده محترم حوزه دانش آموزی فاطمه الزهرا س سرکار خانم جمیری و در نهایت بنده حقیر که عضو کوچکی از این واحد مقاومت هستم ، می باشد.

گفتنی است،پایگاه مقاومت بسیج تاسوعا توانسته در سال۱۳۸۴ عنوان پایگاه اسوه کشوری ،۱۳۹۳ عنوان موفق ترین رده بسیج مستضعقین ، ۱۳۹۵و ۱۳۹۶ عنوان موفق ترین پایگاه بسیج در هفتمین و هشتمین جشنواره مالک اشتر استان بوشهر کسب نماید و گروه جهادی شهید برونسی این پایگاه برای سه سال متوالی (1396،1395،1394) حائز این رتبه در جشنواره مالک اشتر شده است .

پایگاه خبری تحلیلی چغادک نما این موفقیت را که حاصل تلاش ها ،مجاهدت یکایک بسیجیان و جهادگران پایگاه مقاومت بسیج تاسوعا، گروه جهادی شهید برونسی و همچنین واحد دانش آموزی دخترانه دبیرستان طوبی می باشد را به بسیجیان ، رزمندگان ، خانواده شهدا و همه شهروندان چغادکی تبریک عرض می نماید.