کد خبر : 808تاریخ ثبت : 1397/1/23 08:27:21

دیوان عدالت اداری رای به ابقای میگلی نژاد داد

دیوان عدالت اداری در نامه ای به شورای اسلامی شهر بوشهر رای به ابقای غلامعلی میگلی نژاد داد.

به گزارش چغادک نما به نقل از گام نیوز دیوان عدالت اداری در نامه ای به شورای اسلامی شهر بوشهر رای به ابقای غلامعلی میگلی نژاد داد.

در این نامه آمده است: حسب دستور ریاست محترم شعبه 3 تجدید نظر دیوان عدالت اداری به استحضار می رساند با توجه به مفاد رای هیات عمومی عدالت اداری دستور موقت شماره 2837 مورخ 11/10/96 مربوط به آقای غلامعلی میگلی نژاد به قوت خود باقیست. مراتب جهت اطلاع ایفاد می گردد.

بر اساس رای صادره دیوان عدالت اداری میگلی نژاد همچنان شهردار بوشهر است.

Thumbnail

واکنش شورای شهر بوشهر به حکم دیوان عدالت درباره میگلی نژاد:

در نشست عصر دیروز شورای شهر بوشهر، از سوی هاشم زاده موضوع حکم اخیر دیوان عدالت اداری مطرح و وی اظهار داشت: از نظر من میگلی نژاد با این حکم شهردار است، مگر اینکه شورا وی را استیضاح کرده یا استعفا دهد.

با این حال برخی اعضا نظیر دهدار رییس شورا، توسلی و شمشیری در نطق های معتقد بودند حکم دیوان، ابقای حکم موقت قبلی است و منجر به رای جدید نشده، از این رو نمی توان از آن برگشت به کار میگلی نژاد تفسیر کرد.
ندا عبداله زاده هم معتقد بود اتفاق تازه ای در این خصوص رخ نداده و قبلا هیات حل اختلاف استان این رای موقت را نپذیرفت. الان هم اگر میگلی نژاد به استناد این حکم، بازگشت را حق خود می داند، فردا در شهرداری حاضر شود.
نهایتا پیشنهاد دهدار درباره گرفتن وکیل برای پیگیری این موضوع مطرح و 4 عضو دیگر شامل شمشیری، عبداله زاده، توسلی و دولابی به آن رای دادند.
نصرتی در این جلسه غایب بود، برزگرزاده و آسایش نیز معتقد بودند به رای مذکور باید تمکین کرد.
به نوشته خلیج فارس با این حال دهدار رییس شورا معتقد بود که این رای به معنای بازگشت میگلی نژاد نمی باشد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه