کد خبر : 797تاریخ ثبت : 1397/1/19 00:08:30

امام جمعه چغادک : به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی توسط ولیعهد نادان آل سعود نشانه بارز عجز و درماندگی است.

کشورهای عربی در سالهای زیادی در تقابل با صهیونیست ها، هیچگاه حاضر نشدند علناً این رژیم غاصب را به رسمیت بشناسند ولی این ولیعهد ناپخته آل سعود چنین ننگی را پذیرفت و چهره واقعی خود را آشکار کرد.

به گزارش چغادک نما ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا خدری امام جمعه چغادک در خطبه های نماز جمعه شهر چغادک با اشاره به جنایات آل سود در یمن اظهار داشت : آل سعود بر اساس سیاست‌های غلط در حمله به یمن، با استقامت مردم بی پناه این کشور زمینگیر شده و از سر درماندگی دست به دامان رژیم غاصب صهیونیستی شده است تا بتواند با ایران و محور مقاومت مقابله کند.

وی افزود : کشورهای عربی در سالهای زیادی در تقابل با صهیونیست ها، هیچگاه حاضر نشدند علناً این رژیم غاصب را به رسمیت بشناسند ولی این ولیعهد ناپخته آل سعود چنین ننگی را پذیرفت و چهره واقعی خود را آشکار کرد.

امام جمعه چغادک با بیان اینکه رژیم صهیونیستی اگر توان مقابله مستقیم با ایران را داشت قطعاً تاکنون این کار را انجام داده بود گفت :رژیم صهیونیستی در مقابل حزب الله لبنان که یک اقلیت بود نتوانست دوام بیاورد و بعد از 33 روز تن به شکست سنگین داد و هیمنه و قدرت پوشالی این رژیم که چشم بسیاری از کشورها را خیره کرده بود به سختی شکست واین نشانه ناتوان بودن این رژیم آدم کش است .

حجت الاسلام خدری ادامه داد : امروز هم اتحاد طاغیان سعودی و یهودی کاری از پیش نخواهد برد و این قدرت نمایی های نمایشی نمی تواند جلوی اضمحلال رژیم صهیونیستی و آل سعود را بگیرد و ان شاءالله با استقامت محور مقاومت و صبوری ملت ایران، همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ این رژیم آینده‌ای نخواهد داشت و آینده را نخواهد دید.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه