کد خبر : 775تاریخ ثبت : 1397/1/15 09:33:20

جلسه هم اندیشی مرکز نیکوکاری حضرت فاطمه چغادک با فرماندار بوشهر برگزار شد

جهت برنامه ریزی وپشتیبانی بهتر از مراسمات در مرکز نیکوکاری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها جلسه ای با حضور جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر برگزار شد.

به گزارش چغادک نما ،در اولین روزهای کاری سال 1397 مرکز نیکوکاری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها جلسه ای جهت برنامه ریزی وپشتیبانی بهتر از مراسمات این مرکز با حضور جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر برگزار کرد.
هاشم محمدی مدیر مرکز نیکوکاری حضرت فاطمه زهرا (س) ضمن قدردانی از وقت گذاری مناسب مسئولین شهرستان جهت حضور در مراسم ازدواج آسان  در شهر چغادک ،این مراسم را در راستای پیگیری منویات مقام  معظم رهبری دانست و ابراز امیدواری نمود در آینده نزدیک با برنامه ریزی بهتر ودقیق تر و در مناسبت های مختلف این مراسم با حضور زوج های جوان شهرچغادک برگزار شود .
محمدی در پایان بر آمادگی مرکز نیکوکاری حضرت فاطمه زهرا (س)  جهت دریافت همه نوع کمک و مساعدت مردمی تاکید و خواستار افزایش کمک های مادی، فکری و معنوی مسئولین و مردم شهرستان به این مرکز شد.
جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر در این جلسه ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از مرکز نیکوکاری حضرت فاطمه زهرا (س) مبنی بر برنامه ریزی و اجرای مراسم ازدواج آسان در شهر چغادک ، بر اهمیت رسیدگی به وضعیت معیشتی محرومین جامعه اشاره و جهت هرگونه مساعدت و همیاری ویژه با این مرکز اعلام آمادگی نمودند.
وی با اشاره به حضور خود مراسمات مختلف ازدواج آسان در شهرستان بوشهر ،برنامه ریزی واجرای مراسم ازدواج 12 زوج جوان در چغادک را متفاوت با دیگر مراسمات دانست وابراز داشت : برگزاری مراسم ازدواج 12 زوج جوان در شهر چغادک سبب همدلی بهتر مردم ومسئولین شده که این باعث خرسندی وخوشحالی من است .

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه