کد خبر : 701تاریخ ثبت : 1396/12/11 18:34:41
امام جمعه چغادک خطاب به فرمانده نیروی انتظامی استان:

کلانتری چغادک فاقد امکانات کافی جهت برقراری امنیت در این شهر است.

با توجه به جمعیت چغادک و همچنین جمعیت پیرامونی (چاهکوتاه و دویره) که مسؤولیت امنیت آن با کلانتری چغادک است، این کلانتری امکانات کافی برای تأمین امنیت ندارد از این رو ضمن تشکر از خدمات نیروی انتظامی جهت برقراری امنیت، از فرمانده نیروی انتظامی استان و مسؤولین مرتبط با امر بودجه درخواست می کنم حتما چاره ای اندیشیده شود تا نگرانی مردم عزیز در این خصوص کمتر شود.

به گزارش چغادک نما ، آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر چغادک با امامت حجت الاسلام والملسلمین رضا خدری امام جمعه چغادک برگزار گردید .
امام جمعه چغادک امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر به فقدان امکانات لازم در کلانتری این شهر جهت تأمین امنیت اشاره کرد و گفت: با توجه به جمعیت چغادک و همچنین جمعیت پیرامونی (چاهکوتاه و دویره) که مسؤولیت امنیت آن با کلانتری چغادک است، این کلانتری امکانات کافی برای تأمین امنیت ندارد از این رو ضمن تشکر از خدمات نیروی انتظامی جهت برقراری امنیت، از فرمانده نیروی انتظامی استان و مسؤولین مرتبط با امر بودجه درخواست می کنم حتما چاره ای اندیشیده شود تا نگرانی مردم عزیز در این خصوص کمتر شود.
حجت الاسلام رضا خدری به آغاز پذیرش حوزه های علمیه پرداخت و گفت: زمان ثبت نام در حوزه های علمیه از 12 اسفند آغاز و تا 15 فروردین سال آینده ادامه دارد.
وی به در پیش رو بودن روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی پرداخت نسبت به حفظ محیط زیست تأکید کرد.
حجت الاسلام خدری به وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا اشاره کرد و گفت: مادران شهدا با درس گرفتن از حضرت ام البنین(س) الگوی شگفت انگیزی از فداکاری و ایثارگری را در قرن حاضر به ما نشان دادند.
امام جمعه چغادک اظهار داشت: مفهوم نورانی شهادت، مفهومی است که شهیدان و خانواده های شهدا به ما یاد دادند و الا قبل از انقلاب این مفهوم در جامعه ما به راحتی قابل فهم نبود و حداکثر چیزی که از آن فهم می شد شهادت در دوران صدر اسلام و شهدای کربلا بود، اما شهیدان عزیز به ما آموختند که 1400 سال بعد از آغاز اسلام، مفهوم شهادت و خانواده شهید و مادر شهید می تواند در جامعه ما مفهوم و مصداق گسترده پیدا کند و به عنوان یک پدیده مهم وارد فرهنگ و زندگی ما شود.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه