کد خبر : 700تاریخ ثبت : 1396/12/11 13:40:30

نهمین یادواره شهدای شهر چغادک برگزار می‌شود

دبیرنهمین یادواره شهدای شهر چغادک گفت: براساس هدف گذاری‌های انجام شده یادواره شهدای گرانقدر شهر چغادک در هفته اول اردیبهشت سال 1397 برگزار می‌شود.

به گزارش چغادک نما ، حسین گتویی دبیرنهمین یادواره شهدای شهر چغادک در اولین جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای شهر چغادک اظهار داشت: براساس هدف گذاری‌های انجام شده یادواره شهدای گرانقدر شهر چغادک در هفته اول اردیبهشت سال 1397 برگزار می‌شود.

وی گفت: برنامه‌ریزی شده تا این یادواره و مراسم بزرگداشت در اردیبهشت سال جدید با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان و اقشار مختلف مردم در سالن شهدای فجر چغادک برگزار شود.

 

گتویی تصریح کرد:‌ سخنران این یادواره یکی از فرماندهان سپاه خواهد بود که در این زمینه هماهنگی های لازم انجام شده و امیدواریم بتوانیم شاهد برگزاری گسترده و پرشور این یادواره  به همت حوزه مقاومت بسیج رمضان وبا همکاری همه نهادهای فرهنگی در شهر باشیم.

دبیر یادواره شهدای شهر چغادک برگزاری یادواره‌های شهدا را تجلی راه شهیدان هشت سال دفاع مقدس دانست و بیان کرد:‌ شهدای والامقام در راه حفظ خاک کشور و ارزش‌ها و آرمان‌های والای آن درس ایثار و ازخودگذشتگی به همگان داده و به الگویی به تمام‌عنا تبدیل شده‌اند که باید تلاش کنیم تا اهداف و آرمان‌های آنها در جامعه نهادینه شود.

وی تداوم راه شهدا را زمینه‌ساز افزایش اقتدار و عظمت هر چه بیشتر کشور دانست و گفت: در حال حاضر اقتدار و امنیت موجود در کشور را مدیون خون شهدای والامقام هستیم که باید تلاش کنیم تا با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مقابل این فداکاری‌ها ادای دین کنیم که برگزاری یاداره‌های شهدا گامی در این راستا به شمار می‌رود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
مهمان | 11 اسفند 1396 | ارسال پاسخ
0
0
درود فراوان بر بسیجیان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس بالاخص برادر عزیزم جناب آقای گتویی