کد خبر : 679تاریخ ثبت : 1396/12/10 08:32:46
در مسجد سیدالشهدا عنوان کرد:

امام جمعه چغادک : هیئت مورد رضایت اهل بیت، هیئتی است که به حضور در مسجد و نماز جماعت اهمیت بدهد

هیئت مورد رضایت اهل بیت، هیئتی است که به حضور مستمر در مسجد و نماز جماعت اهمیت بدهد.

به گزارش چغادک نما ، حجت الاسلام خدری امام جمعه با اشاره به کارکرد مساجد طراز اسلامی وهیات های مذهبی اظهار داشت : هیئت مورد رضایت اهل بیت، هیئتی است که به حضور مستمر در مسجد و نماز جماعت اهمیت بدهد.
وی افزود : دست اندرکاران مساجد باید جهت رسیدن به مسجد طراز اسلامی مد نظر رهبر معظم انقلاب تلاش کنند و مسجد طراز اسلامی مسجدی است که جنبه‌های مختلف امور مسلمین درآن قابل برنامه‌ریزی و قابل اجرا باشد.
امام جمعه چغادک ادامه داد : شایسته است جهت جذب همسایگان مسجد اعم از بزرگسالان، دانش آموزان کودک و نوجوان و دانشجویان برنامه‌ریزی و تلاش بیشتری شود.
حجت الاسلام خدری با بیان اهمیت حضور درمسجد ونماز جماعت گفت : کسانی که در هیئت های مرتبط با یک مسجد تلاش می کنند باید از این مسأله غفلت نکنند که هیئت مورد رضایت اهل بیت، هیئتی است که به حضور در مسجد و نماز جماعت اهمیت بدهد. هیئتیی که فقط ایام عزاداری در مسجد حضور پیدا کند و،اهمیت چندانی به دیگر برنامه‌های مسجد به ویژه نماز جماعت و برنامه‌های معارف دینی اهمیت ندهد، نمی تواند هیئت مورد قبول اهل بیت باشد.
وی با در خواست از شهردار واعضای شورای اسلامی شهر چغادک جهت افزایش امکانات بیشتر شهری در محله مسجد تازه تاسیس سیدالشهدا علیه السلام گفت : ضمن تشکر از همه خیرین و مسؤلین در تأمین نیازهای این مسجد، از مسئولین بزرگوار؛ به ویژه شهردار و اعضای محترم شورا درخواست می کنم با همکاری مردم عزیز، جهت ایجاد امکانات بیشتر شهری در اطراف این مسجد تلاش کنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه