کد خبر : 601تاریخ ثبت : 1396/11/18 00:29:32
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر:

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته در چغادک +تصاویر

محفل انس با قرآن کریم همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در مسجد جامع حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برگزار شد.

به گزارش چغادک نما  ، محفل انس با قرآن کریم همزمان  ایام الله دهه مبارک فجر در شهر چغادک با حضور امام جمعه،شهردار و اعضای شورای اسلامی ،جمیری نماینده سابق مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی، فرمانده بسیج و مردم ولایمتدار برگزار شد.

در این محفل نورانی حاج عباس هاشمی ،رضا قایدی وسید علیرضا جعفری حضور داشته که با تلاوت های خود معنویت و شکوه خاصی به این مجلس بخشیدند.

همچنین گروه سرود منتظران ظهور با اجرای یک قطعه انقلابی یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

شایان ذکر است این محفل انس با قرآن کریم به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر به همت پایگاه مقاومت بسیج تاسوعا،حوزه رمضان وبا همکاری مرکز نیکوکاری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و شهرداری و شورای اسلامی چغادک،کانون موعود عج و هیات الزهرا سلام الله علیها در مسجد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با استقبال پرشور همشهریان چغادکی برگزار شد.

 

ThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnail

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه