کد خبر : 253تاریخ ثبت : 1396/8/21 16:28:10
درمراسم تودیع معارفه شهردار چغادک مطرح شد

خدری: اراده ای در مسئولان استان برای حل مشکلات شهر چغادک نیست/ قول جمشیدی به مردم چغادک/تصویر

چغادک نما :مراسم تکریم شهردار سابق و معارفه شهردار جدید چغادک امروز در مهدیه حضرت ابوالفضل(ع) این شهر با حضور برخی مسئولان استانی و شهرستانی و مردم برگزار شد.

به گزارش چغادک نما ،مراسم تکریم شهردار سابق و معارفه شهردار جدید چغادک امروز در مهدیه حضرت ابوالفضل(ع) این شهر با حضور برخی مسئولان استانی و شهرستانی و مردم برگزار شد.

Thumbnail

ابراهیم کارگر رئیس شورای اسلامی شهر چغادک در ابتدای این آیین ضمن خیر مقدم خدمت مدعوین وبا درخواست از فرماندار شهرستان بوشهر اظهار داشت :چغادک دارای مشکلات بسیار زیادی است که این مشکلات سبب رنج وآلام شهروندان شده است .

کارگر افزود : یکی از مشکلات این شهر که دغدغه چندین ساله شهروندان می باشد بحث سه راهی چغادک می باشد ودیگری موضوع بخش شدن چغادک که سالهای متوالی مسئولین قول داده اند ولی هنوز به نتیجه نرسیده است .

Thumbnail

حجت الاسلام رضا خدری در این مراسم با تقدیر از تلاش های شهرداران سابق این شهر گفت: به فرموده امام حسین(ع) مسؤولان باید احتیاجات مردم را به عنوان یک نعمت بدانند و نسبت به رفع آن تلاش کنند.

امام جمعه چغادک با بیان اینکه با تلاشهای شهرداران و شوراهای گذشته امروز چغادک به بالندگی و شکوفایی نسبی رسیده اظهار داشت: البته نباید به همین مقدار اکتفا کرد و تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.

اراده ای برای حل مشکلات چغادک در مسئولان استان نیست/ 25 سال در سه راهی این شهر تلفات می دهیم

وی در ادامه سخنان خود از نبود اراده جدی در بین مسؤولان استان جهت برطرف کردن مسائل و مشکلات چندین ساله چغادک انتقاد کرد و گفت: وقتی از مشکلات چغادک سخن گفته می شود لیستی بلند و انباشته شده از مسائل دیده می شود که باید به تدریج برطرف می شد ولی متاسفانه همچنان این لیست خودنمایی می کند.

حجت الاسلام خدری با بیان اینکه از ارائه لیست مشکلات شهر خوشحال نیستم گفت: بسیاری از اوقات فقط یک مشکل از مشکلات را مطرح می کنیم که متاسفانه همان یک مورد هم لاینحل باقی می ماند؛ مثلاً مساله سه راهی چغادک که فقط مشکل این شهر هم نیست بلکه به دلیل موقعیت استراتژیکی این شهر، مشکل یک شهرستان است اما متاسفانه نزدیک به 25 سال است که در این سه راهی تلفات جانی می دهیم.

پرونده بخش شدن چغادک همچنان روی میز مسئولان خودنمایی می کند

امام جمعه چغادک خواستار تعجیل مسؤولان برای برطرف کردن این مشکل شد و با اشاره به دیگر مشکلات این شهر بیان داشت: مسأله بخش شدن چغادک مدت هاست در بلاتکلیفی به سر می برد و معلوم نیست چرا این پرونده هنوز روی میز مسؤولان مانده است؛ مشکلات ساختار شهری و شبکه فاضلاب، نبود فضای فرهنگی و ورزشی، کمبود اراضی دولتی از مهمترین نگرانی ها و دغدغه های مردم چغادک است.

وی همچنین خواستار پایان دادن به بی مهری های چندین ساله نسبت به شهر چغادک شد و گفت: باید اراده ای قوی در مرکز استان برای حل مشکلات این شهر شکل بگیرد.

خروجی فعالیت های شهردار جدید باید کاهش رنج ها و آلام مردم باشد

حجت الاسلام خدری ضمن تبریک به علی زارعی شهردار جدید چغادک و تشکر از قبول مسؤولیت خطاب به وی گفت: خروجی فعالیت های شما باید کاهش رنج ها و آلام مردم این شهر باشد؛ با شناخت 30 ساله ای که از مردم این شهر دارم بحمدلله این مردم انقلابی و متدین هستند و در بسیاری از مسائل به ویژه در دفاع از نظام و اسلام از مسؤولان جلوترند و امیدوارم ان شالله با روحیه جهادی و مردمی بتوانید پاسخگوی مطالبات مردم باشید.

Thumbnail

مهرداد ستوده با اذعان نسبت به مشکلات شهر چغادک گفت: این شهر به لحاظ موقعیتی که دارد اما عقیده دارم کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر یکی از مهمترین کارهای شورای شهر را انتخاب شهردار پاکدست عنوان کرد و اظهار داشت: بر اساس قانون انتخاب شهردار بر عهده شورای شهر است و کسی حق دخالت ندارد و از طرفی تایید احراز صلاحیت گزینه ها بر عهده دفتر امور شهری و حوزه معاونت عمرانی در استانداری است که همواره توصیه داشتیم فردی برای شهرداری انتخاب شود که بتواند برای شهر مثمرثمر باشد.

وی پاکدستی را یکی از مهمترین ویژگی یک شهردار عنوان کرد و ابراز داشت: متاسفانه در برخی شهرداری ها یکی سری چشم داشت های غیرقانونی وجود داشت که یک سری ناامنیتی را برای مردم ایجاد می کند و این مشکل زمانی حل می شود که شهردار پاکدست باشد.

ستوده افزود: در یکی از شهرداری های استان تعداد 48 پروژه با ترک تشریفات انجام شده بود که با آن برخورد کردیم.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر از مبارزه با فساد در دولت گفت و بیان داشت: این کار را در هر سطحی که باشد انجام می دهیم و در حال تکمیل تیم های بازرسی خود هستیم.

اعتبارات آلایندگی قطع شود 29 شهرداری استان تعطیلی می شود/ شهرداری ها تنبل شده اند

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر با بیان اینعه شهرداران بایستی به فکر درآمدزایی پایدار باشند اظهار داشت: اگر اعتبارات آلایندگی قطع شود بیش از 29 شهرداری از 37 شهرداری استان تعطیل می شود و این به دلیل آن است که شهرداری ها ما تنبل شده اند.

Thumbnail

در این جلسه واعظی شهردار سابق چغادک از همه همکاران خود و اعضای شورای شهر دوره چهارم به جهت همکاری تقدیر کرد و خواستار همراهی اعضای شورای شهر دوره پنجم با شهردار جدید چغادک شد و گفت: ادامه این راه سبب اعتلای شهر می شود.

عباس جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر نیز در مراسم گفت: شهرهای استان ظرفیت های خوبی دارند که باید این ظرفیت ها به بالفعل تبدیل شود.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به شعار سال(اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال) گفت: اگر می خواهیم کشور ما مستقل باشد و حرف خود را به پشتوانه مردم بزنیم باید به موضوع اشتغال و اقتصاد توجه کرد؛ در موضوع رفع بیکاری از مردم دعوت کنیم که کمک کنند و ما نیز کارها را تسهیل خواهیم کرد.

قول فرماندار بوشهر برای احداث مجتمع فرهنگی هنری در چغادک

جمشیدی با بیان اینکه مشکلات چغادک در حال رفع شدن است اظهار داشت: برای به سازی میدان بقیه الله تا گلزار شهدا، خیابان اصلی شهر، پایگاه جامع سلامت، اورژانس و سه راهی این شهر اعتباراتی گذاشته شده است که نگرانی مردم برطرف شود.

فرماندار بوشهر قول احداث مجتمع فرهنگی هنری را به مردم چغادک داد و گفت: در صورتی که زمین این مجتمع تامین شود آمادگی احداث این مجتمع را داریم. واعظی شهردار سابق چغادک پس از سخنان جمشیدی اعلام کرد که زمینی از سوی اداره و شهرسازی بدین منظور در نظر گرفته شده است.

علی زارعی شهردار جدید چغادک نیز در این مراسم گفت: با تمام توان و با استفاده از ظرفیت های موجود از هیچگونه تلاشی برای عمران و آبادانی شهر دریغ نخواهم کرد.

در پایان این مراسم طی حکمی از سوی عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر علی زارعی به عنوان شهردار چغادک معرفی و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های واعظی شهردار سابق تقدیر شد.

عکاس : محمد قایدی

تهیه گزارش : سید حسین موسوی-گام نیوز

ThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnailThumbnail

Thumbnail

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه